شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

استفانو پیولی: سوپرلیگ اروپا باعث حواس پرتی ما نشد؛ به دلیل بدشانسی به ساسولو باختیم

استفانو پیولی: سوپرلیگ اروپا باعث حواس پرتی ما نشد؛ به دلیل بدشانسی به ساسولو باختیم

میلان در 6 بازی اخیر خانگی خود در سری آ فقط یک برد کسب کرده است تا شرایط این تیم برای کسب سهمیه هر هفته دشوارتر شود.

ایران ورزشی/سرمربی میلان در مصاحبه با اسکای ایتالیا گفت:

تیم خسته نیست و بچه ها دوندگی زیادی داشتند. روی گل اول ساسولو، بدشانس بودیم چون توپ از بین پای 3 بازیکن عبور کرد. کیفیت لازم را نداشتیم اما به خوبی فضاهای بازی را در اختیار گرفتیم و شانس عامل مهمی در تعیین نتیجه بازی بود. شکست همیشه باعث ناامیدی می شود اما باید از این ناامیدی به عزم و اراده رسید. باید هرچه سریع تر شرایط را تغییر بدهیم. سرنوشت این فصل میلان به بازی های ما مقابل رقبای مستقیم بستگی دارد. باید ذهنیت قوی تری داشته باشیم اما امروز خیلی هم بد ظاهر نشدیم.
پائولو مالدینی اعلام کرد از ایده سوپرلیگ اروپا اطلاع نداشته است و همزمان با اعلام این خبر در رسانه ها متوجه شده است. پیولی گفت:

شخصیت مالدینی برای همه مشخص است. کسی نمی تواند به صداقت پائولو شک داشته باشد. آنچه را که درست بود و فکر می کرد به رسانه ها گفت.
سوپرلیگ اروپا باعث حواس پرتی ما نشد. نه سوپرلیگ اروپا و نه موضوع دیگری نمی تواند تمرکز ما را به هم بزند. هیچ چیزی حواس ما را پرت نمی کند. روی هدف خود تمرکز کرده ایم. بخش پایانی فصل بسیار مهم خواهد بود. تصمیم گیری در مورد سوپرلیگ اروپا با من یا بازیکنان نبود بنابراین نباید خود را درگیر موضوعی کنیم که در آن نقشی نداشته ایم.
هیچ ترسی نداریم و این فشار را یک امتیاز مثبت تلقی می کنیم. برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا تلاش می کنیم و تا آخر برای رسیدن به آن می جنگیم.
زلاتان از ناحیه ساق پا دچار مصدومیت شده است. امیدوارم برای بازی بعدی مقابل لاتزیو در دسترس باشد اما مطمئن نیستم. وضعیت برای تئو هرناندز و اسماعیل بن ناصر نیز مشابه است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.