سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

آندره آ پیرلو: بوفون مثل شانزده سالگی اش باانگیزه است

آندره آ پیرلو: بوفون مثل شانزده سالگی اش باانگیزه است

با وجود اشتباه کریستیانو رونالدو در دیوار دفاعی، آندره آ پیرلو حاضر نشد به صورت عمومی از او انتقاد کند

به گزارش ایران ورزشی؛در چارچوب هفته سی و دوم سری آ، یوونتوس و پارما به مصاف هم رفتند که بیانکونری با گل های الکس ساندرو و ماتیاس دلیخت توانست در خانه با نتیجه 3-1 مقابل پارما به پیروزی برسد. آندره آ پیرلو، سرمربی یوونتوس پس از این پیروزی به گفتگو با خبرنگاران DAZN پرداخت:

اولین حریف ما، ذهنیت ماست. بازی را با ذهنیت درستی شروع نکردیم. با این حال پس اتفاقات زیادی که طی این روزها افتاد و شکستی که مقابل آتالانتا خوردیم، این مسئله طبیعی بود. با چنین شرایطی، رقابت در این دیدار ساده نبود اما تمرکزمان را حفظ کردیم. هدف امروز ما کسب سه امتیاز مهم در مسیرمان بود که به آن رسیدیم. در نیمه دوم بهتر شدیم و بهتر بازی کردیم. کریستیانو رونالدو روی ضربه آزاد؟ پیش می آید. ما باید عملکرد را بررسی کنیم. این اتفاقات نباید بیفتد اما در هر صورت بیایید در مورد موضوع دیگری بحث کنیم.
دیبالا بازیکن مهمی برای یوونتوس است
پست دیبالا؟ او بازیکنی غیرقابل پیش بینی است و در بین خطوط، خیلی خوب کار می کند. در نیمه اول، او نسبت به نیمه دوم ضعیف تر کار کرد. در نیمه دوم، دیبالا فضای بیشتری یافت و توانست موقعیت های بیشتری بسازد. او مدت زیادی دور از میادین بوده و با بیشتر بازی کردن شرایطش بهتر می شود. دیبالا بازیکن مهمی است و در این بازی خوب بازی کرد. با حضور دیبالا یعنی یک مهره موثر بیشتر داریم. حضور بوفون؟ من جانلوییجی را از 16 سالگی و زمانی که در تیم زیر 18 ساله های ایتالیا هم تیمی بودیم، می شناسم. بیش از بیست سال است که در کنار هم هستیم. بوفون یک انسان فوق العاده و یک قهرمان باانگیزه است. او هر بار که بازی می کند، میل و اشتیاقش را نشان می دهد. او همان انگیزه دوران 16 سالگی را دارد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.