دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

کار صعود تمام نشده است

یحیی گل محمدی: گوا با قلبش بازی می‌ کند

یحیی گل محمدی: گوا با قلبش بازی می‌ کند

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی برگشت با گوا شرکت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، یحیی گل محمدی در نشست خبری قبل از دیدار برگشت مقابل گوا در هفته چهارم رقابت‌های گروه E  لیگ قهرمانان آسیا گفت:

فکر می‌ کنم نتایجی که تا حالا گرفتیم حاصل تلاش مجموعه پرسپولیس خصوصا بازیکنان است که با تمرکز و اعتماد به نفس خوب توانستند ۹ امتیاز کسب کنند.
سرمربی تیم پرسپولیس درباره برنامه‌ ریزی خود برای ادامه روند فعلی این تیم افزود:

شاید خیلی‌ها فکر کنند ما در گروه ساده‌ای هستیم اما اصلا این طور نیست. همین گوا هند را فکر می‌کردند تیم ضعیفی باشد اما همه دیدند که منسجم و دونده بازی می‌کنند. آنها با قلب شأن بازی می‌کنند. ضمن اینکه الریان و الوحده امارات هم با مربی و بازیکنان حرفه‌ای در گروه هستند تا یکی از سخت‌ترین گروه‌ها را داشته باشیم.
گل محمدی تاکید کرد:

رویکرد بازیکنان و نگاه آنها به این بازی‌ها بسیار مثبت است. البته مشکلات زیادی داریم و با آنها دست و پنجه نرم می‌کنیم. جا دارد از مسئولان باشگاه بخواهم نسبت به حل آنها زودتر اقدام کنند.
سرمربی پرسپولیس درباره دو گلی که پرسپولیس روی ضربات ایستگاهی دریافت کرده است گفت:

نظم دفاعی ما باید در ضربات ایستگاهی را بیشتر دقت کنیم. همچنین جاگیری دروازه بان نیز مهم است. فرصت زیادی برای تمرین هم نداریم اما تلاش می‌کنیم روی آن کار کنیم تا تبدیل به نقطه ضعف تیم ما باشد. قبلا خیلی کم اتفاق افتاده بود که روی ضربات ایستگاهی گل بخوریم و ممکن است این موضوع باعث نگرانی شود.
یحیی درباره اینکه آیا در ادامه بازی‌ها هم موفقیت فعلی را تکرار خواهند کرد گفت:

فکر می‌کنم موفقیت در نصف بازی‌ها برای صعود و پایان خوب کافی نباشد. باید بتوانیم در سه دیدار آینده هم خوب ظاهر شویم. هدف اصلی ما صعود با حداکثر امتیاز است و برای ما خیلی حیاتی است که ببریم. نباید فکر کنیم کارمان تمام شده است و اگر این کار را نکنیم به مشکلات بزرگ می‌خوریم. باید انگیزه را تا لحظه آخر حفط کنیم تا موفق شویم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.