شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

پپ گواردیولا: قهرمانی در لیگ برتر از تمامی عناوین مهم تر است

پپ گواردیولا: قهرمانی در لیگ برتر از تمامی عناوین مهم تر است

پپ گواردیولا پس از برد ۲-۱ منچسترسیتی مقابل استون ویلا به تمجید از عملکرد فیل فودن پرداخت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، گل دقیقه ۱ واتکینز کار را برای سیتیزن ها سخت کرد ولی فودن و رودری با گلزنی در همان نیمه اول، منچسترسیتی را به بازی برگرداند تا در نهایت همین نتیجه حفظ شود و سیتی در صدر جدول به مجموع امتیاز ۷۷ برسد. گواردیولا پس از بازی گفت:

شروع مان رویایی نبود ولی واکنش خیلی خوبی نشان دادیم.
خیلی خوب بازی کردیم. پس از ده نفره شدن و همچنین پس از اخراج شدن (متی) کش، شاهد عملکرد خیلی خوبی از سوی تیم بودیم. قهرمانی در لیگ برتر از تمامی عناوین مهم تر است.
وقتی بازی ۱۰ در برابر ۱۰ شد، بازی را کنترل کردیم. جان (استونز) دیر تکل زد ولی قصدش خطا کردن نبود. حالا که برنده شده ایم، خوشحالم ولی اگر برنده نمی شدیم، ناراحت بودم.
ما خوب بازی کردیم. این پسر (فیل فودن) در حال رشد است. تاثیر گذاری او روی بازی ما خیلی زیاد است. او در حال تبدیل شدن به بازیکنی مهم است. تاثیر گذاری او در یک سوم هجومی اهمیت زیادی دارد.
پس از چنین عملکردی، به نظر نمی رسد (سوپر لیگ) روی ما تاثیر گذار بوده باشد. ما روی کار خودمان تمرکز کردیم. طبیعتا همه نگران بودند ولی تمرکز بازیکنان روی بازی قرار داشت. خیلی (به قهرمانی) نزدیک شده ایم. حالا به دو بازی دیگر و یک تساوی نیاز داریم. البته فعلا روی فینال (لیگ کاپ) و لیگ قهرمانان اروپا تمرکز می کنیم و سپس به فکر بازی با کریستال پالاس خواهیم بود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.