یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

اعتراض هواداران چلسی؟ 40 نفر بیشتر نبودند؛ تباس باید در مورد برخی چیزها دوباره فکر کند

فلورنتینو پرز: راموس مثل پسر من است و می خواهم بماند

فلورنتینو پرز: راموس مثل پسر من است و می خواهم بماند

قسمت سوم از مصاحبه مفصل فلورنتینو پرز با برنامه EL Larguero را با هم می خوانیم.

به گزارش ایران ورزشی؛فلورنتینو پرز در ادامه صحبت های خود به موضوع تمدید قرارداد کاپیتان تیمش پرداخت و بار دیگر به رئیس یوفا، الکساندر چفرین تاخت و در خصوص اظهارات اخیر خاویر تباس، رئیس لالیگا و دعوت نکردن از سه تیم بزرگ اسپانیا به جلسه باشگاه ها گفت:

رئال مادرید به جایی که دعوت نشده، نمی رود. آقای تباس هم یکی از کسانی است که باید در مورد برخی چیزها دوباره فکر کند، در این لیگ بدون رئال مادرید، بارسلونا و اتلتیکو مادرید، حق پخش تلویزیونی خیلی فرق خواهد کرد.
تمدید قرارداد سرخیو راموس
من خیلی عاشق راموس هستم، اما تمدید قرارداد به خودش بستگی دارد. ما باید مراقب وضعیت اقتصادی باشگاه باشیم. چطور می توانم راموس را دوست نداشته باشم؟ او مثل پسر من است. اما تمدید قرارداد او به شرایط اقتصادی باشگاه هم بستگی دارد. می خواهم راموس بماند، و هر کاری کرده ام تا این اتفاق رخ دهد.
ما به پایان این فصل نزدیک می شویم. باید از بازیکنان بخواهیم که در خصوص دستمزدها نهایت تلاش خود را بکنند چون اگر تماشاگری نباشد، 80 الی 90 میلیون یوروی دیگر از دست خواهیم داد.
ما برای تمدید قرارداد مدت ها پیش با لوکا مودریچ به توافق رسیده ایم. اما با راموس نه، بارها با هم صحبت کرده ایم، اما به توافق نرسیده ایم، نمی دانم چرا. 
خرید های کهکشانی
نوسازی ترکیب تیم؟ چرا؟ ما بهترین بازیکنان دنیا را داریم. وقتی من روی کار آمدم، رئال مادرید نمی توانست دستمزد بازیکنانش را بپردازد، اما با کهکشانی ها دنیا را تغییر دادیم. حالا بعد از کرونا، برخی چیزها دوباره باید عوض شوند. سعی می کنیم فصل را به بهترین نحو ممکن تمام کنیم. خریدها بخشی از فصل آینده هستند. اگر باشگاه های کوچک تر نتوانند بازیکنی بفروشند، اوضاع بدی خواهند داشت، چون ارزش حق پخش تلویزیونی در حال کاهش است. باید راه حلی برای صحبت در این خصوص و دستیابی به ثبات پیدا کنیم.
حتی در این سن هم خسته نیستم، در تمام طول زندگی ام دیروقت به خواب رفته ام و صبح زود بیدار شده ام.
مشورت نکردن با سیاسیون در خصوص سوپرلیگ اروپا
آیا در مورد اینکه کدام بازیکن را به خدمت بگیریم هم باید با آنها مشورت کنم؟ فکر می کنم سیاسیون از عملکرد من راضی هستند.
هواداران رئال مادرید احمق نیستند. فکر می کنید آنها می خواهند همه چیز همینطور باقی بماند؟ اگر به آنها بگویید که به جای بازی های وسط هفته ای که الان انجام می دهیم، می توانیم با منچستریونایتد یا بارسلونا بازی کنیم، قطعاً آنها خوشحال خواهند شد.
قطعاً تیم هایی که قصد خروج از سوپرلیگ را دارند باید جریمه های سنگینی بپردازند. هنوز هیچ کدام از باشگاه ها جریمه خروج از توافقنامه را پرداخت نکرده اند. همگی همچنان در این پروژه سهیم هستیم و آنها هنوز جدا نشده اند. تنها لیگ قهرمانان اروپا تغییر خواهد کرد، لیگ های داخلی دست نخورده خواهند ماند.
اعتراض هواداران چلسی
40 نفر بیشتر نبودند و می توانم بگویم که چه کسی آنها را به آنجا کشانده بود. کسی که هواداران چلسی را برای اعترض به آنجا فرستاد، همان شخصی است که عامل نوشته های روی پیراهن بازیکنان کادیز بود.
احتمال لغو بازی رئال مادرید - چلسی در نیمه نهایی
چه کسی این را گفته است؟ چفرین گفت که احتمال عدم برگزاری وجود دارد؟ به چه دلیل؟
صحبت های الکساندر چفرین
فکر می کنم همه ما موظف به رعایت ادب هستیم و گوش دادن و رفتار هم مهم است. چفرین درست کار نکرده است. ما چشم اندازی از فوتبال را ارائه کردیم. هرگز طی این 20 سال حضورم در دنیای فوتبال به کسی توهین نکرده ام. فکر می کنم برخی افراد بعداً از آنچه که گفته اند پشیمان خواهند شد. نه، فکر نمی کنم آنها از بیرون چهره بهتری پیدا کرده باشند؛ هواداران در مورد این فریب کاری ها خوب می دانند. من یک رئیس یوفای مودب و خوش برخورد می خواهم که به دیگران توهین نکند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.