دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱

زیدان: از تماشای بازی بنزما لذت می بریم

زیدان: از تماشای بازی بنزما لذت می بریم

زین الدین زیدان، سرمربی تیم رئال مادرید که تیمش موقتاً با 32 بازی و 70 امتیاز به صدر جدول لالیگا صعود کرده، منتظر لغزش رقباست. آنها باوجود حواشی بسیاری که در اطراف تیم وجود داشت، کادیز را به راحتی مغلوب کردند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، زیدان گفت:

ما هنوز در هر دو تورنمنت زنده ایم و پیش می رویم. برای بقا در کورس قهرمانی سه امتیاز بسیار مهم کسب کردیم اما هنوز راه درازی در پیش است. شروع خوب بازی واقعاً مهم بود. وقتی با پیروزی 3-0 به رختکن می روید، می توان تیم را به شکل متفاوتی هدایت کرد و این کاری بود که ما انجام دادیم. پیروزی خوب و متقاعد کننده ای بود. جدی بازی کردیم و از همه بازیکنانم راضی هستم. فردا می توانیم استراحت کنیم چون روز شنبه بازی خواهیم کرد.
سه مدافع میانی
ما با سه مدافع میانی در عقب زمین و دو مدافع کناری هجومی، یعنی مارسلو و اودریوزولا بازی کردیم. این برای ما خیلی خوب نتیجه داد. هرکس می تواند نقطه نظر خود را در خصوص ترکیب تیم داشته باشد، اما چیزی که برای ما اهمیت دارد، نحوه حمله و دفاع تیم است. امروز خوب دفاع کردیم. سه بازی است که گل نخورده ایم و این برای من رضایت بخش است.
همه این بازیکنان شایسته تقدیر هستند. به خاطر ویرس کرونا، مصدومیت و مشکلات دیگر غایبانی داشتیم اما همه بازیکنان متمرکز بودند و خود را با سیستم مناسب بازی وفق دادند. با سه مدافع میانی شروع کردیم و سپس با تعویض کارواخال و میگل 3-3-4 شدیم. از اینجا تا پایان فصل به تک تک بازیکنان احتیاج خواهیم داشت.
تمجید از کریم بنزما
از عملکرد او راضی هستم. می دانیم که او برای بازی ما چقدر مهم است و این تنها به خاطر گلزنی او نیست. او باعث می شود تا بازیکنان اطرافش بهتر بازی کنند، ما هم از تماشای بازی او لذت می بریم و امیدوارم که رئال مادرید برای مدت بیشتری از حضور او لذت ببرد.
لوکا مودریچ
او از ناحیه کمر احساس ناراحتی می کرد اما فکر نمی کنم مشکل جدی باشد. فردا خواهیم دید که چه حسی دارد و امیدوارم که بلافاصله به تمرینات برگردد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.