یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰

منافی: پرسپولیس در غرب آسیا حریف گردن کلفتی ندارد

منافی: پرسپولیس در غرب آسیا حریف گردن کلفتی ندارد

جواد منافی، پیشکسوت پرسپولیس در خصوص برد پرسپولیس برابر گوا مصاحبه ای انجام داد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از تسینم، منافی در ابتدا گفت:

پرسپولیس در مجموع مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشت و در این بازی هم مثل چند بازی گذشته موقعیت‌های زیادی را از دست داد ولی مهمترین مسئله گرفتن 3 امتیاز بود. گوا بیشتر دنبال استفاده از ضد حملات و ضربات ایستگاهی بود که گل اول را هم زد ولی پرسپولیس با فشار روی دروازه حریف توانست 2 گل بزند و چند موقعیت را از دست بدهد. نکته مهم این است که پرسپولیس نقطه ضعفش را در ضربات ایستگاهی حریفان برطرف کند تا در بازی‌های بعدی ضرر نکند.
وی در قسمت دیگری از حرف‌هایش تاکید کرد:

بعد از گل اول گوا، حامد لک یک توپ خیلی خوب را گرفت و اگر پرسپولیس گل دوم را می‌خورد کار خیلی سخت می‌شد. خوشبختانه پرسپولیس با این گل 9 امتیازی شد تا شانس صعود این تیم به عنوان تیم اول بیشتر شود.
منافی با بیان اینکه پرسپولیس در غرب آسیا یک تیم بی رقیب است، تصریح کرد:

من در بین تیم‌های غرب آسیا حریف گردن کلفتی برای پرسپولیس نمی‌بینم و شاید یک یا دو تیم بتوانند با پرسپولیس رقابت کنند. خوشبختانه دیگر تیم‌های ایرانی هم در سطح خوبی قرار دارند و تا الان هم نتایج خوبی گرفته‌اند. من معتقدم که اصلی‌ترین رقیبان پرسپولیس در شرق آسیا هستند.
بازیکن و مربی پیشین پرسپولیس در خصوص پنالتی از دست رفته کنعانی‌زادگان و حاشیه‌هایی که در این خصوص ایجاد شده است، تصریح کرد:

ما در تمرنیات نیستیم و نمی‌دانیم که بازیکنان چه عملکردی در زدن ضربات پنالتی دارند ولی پرسپولیس یک تیم حرفه‌ای است و قطعا پنالتی‌زن‌های اول یا دوم مشخص می‌شوند. در فوتبال حرفه‌ای قرار هم نیست هر بازیکنی دلش خواست پنالتی بزند و فکر می‌کنم نباید زیاد به حاشیه‌های این موضوع پرداخته شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.