دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

حمید درخشان: پرسپولیس شانس اصلی قهرمانی در آسیاست

حمید درخشان: پرسپولیس شانس اصلی قهرمانی در آسیاست

حمید درخشان پیشکسوت پرسپولیس درباره شرایط تیم یحیی گل محمدی در لیگ قهرمانان آسیا 2021 صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، عملکرد مقتدرانه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا جامعه فوتبال را نسبت به درخشش دوباره این تیم در رقابت‌های آسیایی امیدوار کرده است.
حمید درخشان پیشکسوت پرسپولیس درباره شرایط مسابقات و نتایج پرسپولیس در سه بازی ابتدایی گفت:

با گذشت زمان و نزدیک شدن به مراحل پایانی مسابقات، شناخت تیم‌ها از هم بیشتر می‌شود و این موضوع مسیر موفقیت را هموارتر می‌کند. البته فراموش نکنیم تفکر مربیان توانمند و کادر فنی قوی پرسپولیس و وجود هماهنگی کامل بین ارکان تیم، کار آنها را برای ادامه کار و ارزیابی بهتر نسبت به حریفان و در نهایت ارائه بازی بهتر آسان‌تر می‌کند.
درخشان در ادامه تاکید کرد:

با گذشت هر روز از مسابقات البته حریفان هم آنالیز بهتری از پرسپولیس خواهند داشت؛ اما این تیم فاکتورهای مختلفی از جمله مواردی که عرض کردم برای رسیدن به موفقیت دارد و همه امیدواریم که این روند ادامه پیدا کند.
درخشان در پایان گفت:

با برگزاری سه مسابقه پرسپولیس تا این لحظه فوق العاده نتیجه گرفته ولی در دور برگشت ممکن است کار کمی سخت تر شود. تیم یحیی گل محمدی این پتانسیل را دارد که به مسیر خوب خود و این عملکرد مقتدرانه ادامه بدهد. از نظر من تیمی برنده می‌شود که تفکر فنی و تاکتیک را در زمین مسابقه با انگیزه و آمادگی کامل پیاده کند. پرسپولیس از جایگاه بین المللی بیشتری نسبت به رقبا برخوردار است و با این کادر فنی و بازیکنان قطعا یکی از شانس‌های اصلی برای کسب مقام قهرمانی برخوردار است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.