دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

مربی فولاد: قدم به قدم به جلو می‌ رویم؛ سه مسابقه سخت در پیش داریم

مربی فولاد: قدم به قدم به جلو می‌ رویم؛ سه مسابقه سخت در پیش داریم

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان می گوید النصر با تمام بازیکنان باکیفیت و سرمربی با کلاس جهانی نتوانست ما را شکست بدهد.

به گزارش ایران ورزشی، یوسو سسما در نشست خبری پیش از دیدار فولاد خوزستان مقابل النصر در دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت:

دور رفت مسابقات را طی کردیم و فردا دور برگشت شروع می‌شود. هدف ما این بود که تا پیش از این دیدار شانس صعود داشته باشیم و اکنون هم این شانس را در اختیار داریم. سه مسابقه سخت دیگر در پیش است و به همان اندازه که برای ما سخت است، برای حریفان ما نیز مشکل خواهد بود.
مربی تیم فولاد افزود:

بازی فردا از اهمیت خاصی برخوردار است. در بازی قبلی دیدیم که آن‌ها تیم خیلی خوبی بودند. با تمام بازیکنان باکیفیت و سرمربی با کلاس جهانی نتوانستند ما را شکست بدهند. ما فردا بازیکنانمان طبق معمول منسجم، منظم و با انگیزه فراوان به میدان می‌روند. با توجه به اینکه بعضی از بازیکنان ما در مدت کم تعداد زیادی بازی انجام داده‌اند و خسته هستند. تغییراتی در ترکیب خود خواهیم داشت. بسته بودن پنجره نقل و انتقالات کار مارا سخت کرده است.
وی تصریح کرد:

مهم این است که هر بازیکنی با تمام قدرت و انگیزه در زمین حاضر شود تا توانایی‌هایش را نشان بدهد و این را مطمئن هستم. ما قدم به قدم به جلو می‌رویم و با مشورت کادرفنی و مربی بدنساز این تصمیم را گرفتیم که تغییراتی در بازی فردا بدهیم و این را احتیاج تیم خود دانستیم.
سسما گفت:

برای بازی‌های بعد قبل از همان دیدار تصمیم می‌گیریم و باید شرایط ریکاوری و فشار روانی و جسمی بازیکنان و داده‌های جی‌پس اس را دوباره بررسی کنیم و تصمیم درستی بگیریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.