شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

خاویر تباس: سوپرلیگ مرده است

خاویر تباس: سوپرلیگ مرده است

خاویر تباس، رییس لالیگا در تازه ترین صحبت های خود باز هم به سوپرلیگ اعتراض کرده و آن را رقابتی مرده دانسته است

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فابریتزیو رومانو، خاویر تباس در مورد سوپرلیگ گفت:

باشگاه های انگلیسی و آلمانی هرگز وارد این رقابت نخواهند شد، بنابراین آن ها نمی توانند آن چه را که می خواهند، خلق کنند. سوپرلیگ، همان طور که هست، مرده است. بیایید در مورد این که سوپرلیگ مرده است، واقع بین باشیم. این باشگاه ها باید هزینه های خود را کنترل کنند، نه این که به دنبال منبع درآمد بیشتری باشند. این مبالغ باید بین باشگاه های بیشتری تقسیم شوند. اگر درآمد این باشگاه ها بیشتر شود، بازیکنانشان به جای این که شش فراری داشته باشند، هفت تا خواهند داشت.
می خواهم تاکید کنم که قدرت رئال مادرید و بارسلونا از قدرت لالیگا است. فکر نمی کنم که نیازی باشد تحریم یا جریمه ای اعمال کنیم. فکر می کنم که باید اقداماتی حفاظتی انجام دهیم که چنین چیزهایی دیگر رخ ندهد، این بهتر از مجازات است. مادرید و بارسا باید تصمیم بگیرند که می خواهند در لیگ قهرمانان ادامه دهند یا خیر.
لاپورتا فکر می کند که سوپرلیگ ضرورت است؟

لاپورتا چند هفته پیش در طول انتخابات، تفکری عکس این را داشت و حال شدیداً وکیل مدافع سوپرلیگ شده است. به سوپرلیگ هیچ امیدی نیست. این موضوع بیشتر روی مشکلات مالی آن ها تمرکز دارد که باید آن را مدیریت کنند. فکر می کنم برای مدتی طولانی، تهدیدی از سوی سوپرلیگ وجود نخواهد داشت.
در مورد اینفانتینو شک و تردیدهای جدی ای دارم. کلام و عمل او با هم تناسب ندارند. باشگاه های سوپرلیگ می گویند که اینفانتینو حامی آن ها بوده است. او باید موضع خود را مشخص کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.