شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

والدانو: آنیلی و برخی مدیران، اعتبار خود را از دست دادند؛ سوپرلیگ پروژه ای بزرگ با پایه های متزلزل بود

والدانو: آنیلی و برخی مدیران، اعتبار خود را از دست دادند؛ سوپرلیگ پروژه ای بزرگ با پایه های متزلزل بود

خورخه والدانو معتقد است که به دنبال شکست پروژه سوپرلیگ، باید تردید هایی در خصوص آینده فوتبال به وجود آمده باشد و در مورد تأثیرات سوپرلیگ روی تیم ها و بازیکنان صحبت کرد

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکـا، والدانو در مصاحبه با El Transistor گفت:

بازیکنان تحت تأثیر اتفاقاتی که در دفاتر کار باشگاه رخ می دهد قرار نمی گیرند، من یکی هم شاهد جدا شدن تک تک تیم ها بودم که خیلی جای تعجب نداشت. این یک پروژه بزرگ با پایه های بسیار متزلزل بود و چنین چیزی قطعاً از هم می پاشد.
اهمیت هواداران در شکست پروژه سوپرلیگ
واضح بود قراردادی که آنها امضا کرده اند از نظر حقوقی ارزش بسیار پایینی داشت. پیروز این جنگ هواداران لیگ برتر انگلیس بودند زیرا در اسپانیا هیچکس انگشت خود را هم بالا نبرد. بدون شناخت عمیق از مشتریان محصول، نمی توانید انقلابی در محصولی به محبوبیت فوتبال ایجاد کنید.
اظهارات فلورنتینو پرز
نمی توانید به 'El Chiringuito' رفته و در مورد کلیات صحبت کنید و بدون اینکه از طریق افراد معتبری که می توانند به پروژه اعتبار قابل توجهی ببخشند، کارهایی که می خواهید انجام دهید را به طور کامل توضیح دهید، خود را به عنوان ناجی فوتبال معرفی کنید.
فوتبال که به خودی خود قدرتمند است، دست کم گرفته شد، و باید 4 میلیارد هوادار را خوشحال نگه داشت. آنیلی نماینده 200 تیم بود که به آنها خیانت کرد، و برخی مدیران اعتبار خود را از دست دادند.
مردم اطلاعی از حساب ها نداشتند، من مصاحبه ای با جرارد پیکه داشتم که اطلاعات بسیار زیادی دارد، اما حساب 12 باشگاه حاضر در سوپرلیگ جزو اطلاعات او هم نبود. نمی دانم چه مقدار اعتبار یا پول واقعی وجود داشت، اما واقعیت این است که پروژه بزرگ شکست خورد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.