یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

النصر عربستان 2-0 فولاد ایران / استفاده تمام و کمال رقیب از اشتباهات

النصر عربستان 2-0 فولاد ایران / استفاده تمام و کمال رقیب از اشتباهات

فولاد در دیداری بسیار حساس به مصاف النصر عربستان رفت. متاسفانه نماینده کشورمان در این بازی مزد نمایش برترش را نگرفت و این تیم عربستانی بود که از تک موقعیت هایش یک پیروزی ارزشمند ساخت

ایران ورزشی/فولاد خوزستان که تا اینجای کار با پنج امتیاز در رتبه دوم گروه B لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفته، برای بیشتر کردن شانس صعود به مرحله حذفی در چهارمین بازی با النصر عربستان بازی کرد.

نیمه اول بازی برابر آغاز شد اما رفته رفته فولاد برتری خود را به حریف دیکته کرد. برتری ای که در نیمه اول حاصلی را برای قرمز پوشان به همراه نداشت. فولاد خصوصا در 15 دقیقه پایانی جلو کشید و با پرس و پاس های کوتاه، کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفته بود. فولادی ها یک موقعیت عالی برای گلزنی هم داشتند که ضربه میری را ولید عبدالله مهار کرد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

نیمه دوم هم با برتری فولاد آغاز شد اما این النصر بود که روی یک اشتباه به گل رسید. تلاش فولاد برای جبران نتیجه هم بی فایده بود تا اینکه در لحظات پایانی و وقتی فولاد برای جبران سراپا حمله بود، یک ضدحمله النصر را به گل دوم رساند.

با این پیروزی النصر 10 امتیازی شد و خود را بعنوان مدعی اصلی صدرنشینی گروه معرفی کرد. فولاد هم با 5 امتیاز امیدوار به دو بازی پایانی است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.