شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

میکل آرتتا پس از شکست آرسنال مقابل اورتون: تیم برتر زمین بودیم

میکل آرتتا پس از شکست آرسنال مقابل اورتون: تیم برتر زمین بودیم

میکل آرتتا از شکست آرسنال مقابل اورتون می گوید.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فوتبال لندن، آرسنال در چارچوب هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس در استادیوم امارات میزبان اورتون بود. این دیدار در نهایت با پیروزی 1-0 اورتون و با گل به خودی برند لنو به پایان رسید. میکل آرتتا، سرمربی آرسنال در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت:

تیم برتر زمین بودیم و به شکلی واضح چندین موقعیت در یک سوم هجومی از دست دادیم. اورتون بسیار سازمان یافته عمل کرد و ما در زمانی نامناسب و غلط گل خوردیم، یک پنالتی هم داشتیم که داور آن را اعلام نکرد. اشتباه لنو؟ این یک گل به خودی است و می دانیم که باید بهتر از اینها باشیم. هنوز با او صحبت نکرده ام.
گل مردودی؟ چیزهایی هستند که کنترل شان دست ما نیست، آن صحنه را 10 بار دیدم اما نمی توانم درک کنم جریان از چه قرار بود. در مورد بازگشت تماشاگران ناامید شده ام، واقع به آنها احتیاج داریم. تیم جوانی داریم که واقعا نیاز دارد تا احساسات را تجربه کند، همچنین آن حس امنیتی که هنگام داشتن تماشاگران پشت سر خود احساس می کنید.
اعتراض هواداران در محوطه استادیوم؟ ما خیلی زود به استادیوم آمدیم و مشخصا بازیکنان می دانند ماجرا از چه قرار است؛ همه آنها در شبکه های اجتماعی حضور دارند. ما این اجازه را به آنها دادیم که از دلیل تجمع هواداران مطلع شوند. می دانیم ماجرا چه بود و این را هم می دانیک که طرفداران می خواهند احساسات شان را ابراز آمادگی ذهنی این شرایط را داشتیم و نمی توانیم آن را بهانه باخت مان قلمداد کنیم. کنند. دروازه بان اول ما برند (لنو) است و عملکردش هم خوب بوده است. اشتباهات جزئی از فوتبال هستند. راهیابی به لیگ قهرمانان اروپا از طریق لیگ برتر؟ دستیابی به این هدف حالا از لحاظ ریاضی هم بسیار دشوار شده. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.