شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

AFC: تراکتور نخستین پیروزی خود را مقابل نیروی هوایی عراق کسب کرد

AFC: تراکتور نخستین پیروزی خود را مقابل نیروی هوایی عراق کسب کرد

شب گذشته تراکتور با نتیجه 1 بر 0 موفق شد نیروی هوایی عراق را شکست دهد.

به گزارش ایران ورزشی، سایت رسمی کنفدارسیون فوتبال آسیا در خصوص این دیدار نوشت:

تراکتور در چهارمین بازی گروه ب این رقابت ها، با برتری مقابل تیم ۱۰ نفره نیروی هوایی عراق، نخستین پیروزی خود را کسب کرد. این برد، تراکتور را ۶ امتیازی و به صعود از این گروه امیدوارتر کرد اما در سمت دیگر نیروی هوایی عراق را ۲ امتیازی نگه داشت تا این تیم عراقی نیز همچنان به دنبال برد در این رقابت ها باشد.

تراکتور در دقایق نخست این بازی برتری خود را حاکم کرد و مهدی تیکدری نژاد با نفوذ از سمت چپ دفاعی تیم عراقی، پیمان بابایی را صاحب موقعیت طلایی کرد که با واکنش فهد طالب دروازه بازان تیم عراقی مواجه شد و این خود تیکدری بود که توپ برگشتی و تک گل بازی را وارد دروازه تیم عراقی کرد.

به دنبال اخراج مدافع میانی تیم عراقی در دقیقه ۳۸ بازی تراکتور ن یوری هوایی عراق در دور برگشت لیگ قهرمانان آسیا، تراکتور نیمه دوم را مهاجمی تر و برتر آغاز کرد و چندین موقعیت خطرناک نیز روی دروازه نیروی هوایی ایجاد کرد، اما هیچ کدام به گل تبدیل نشد تا این بازی با برتری یک بر صفر نماینده ایران در گروب لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا خاتمه یابد.

در ادامه این رقابت ها تراکتور روز دوشنبه مقابل پاختاکور قراری می گیرد که در دیدار رفت مقابل این تیم با نتیجه پر گل سه بر سه متوقف شد و نیروی هوایی عراق با شارجه امارات دیدار می کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.