سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

آنتونیو بلانکو، پسر طلایی زیدان در خط میانی؛ ظهور یک هافبک آینده دار در مادرید؟

آنتونیو بلانکو، پسر طلایی زیدان در خط میانی؛ ظهور یک هافبک آینده دار در مادرید؟

آنتونیو بلانکو، هافبک جوان و 20 ساله آکادمی باشگاه رئال مادرید در غیاب تعدادی از بزرگان تیم مقابل کادیز فرصت حضور در ترکیب اصلی را پیدا کرد و در ورزشگاه رامون دی کارانزا به میدان رفت و در نهایت جواب اعتماد زین الدین زیدان را به خوبی داد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکـا، فدریکو والورده بیش از 10 روز غایب خواهد بود، تونی کروس هم همچنان آماده نیست و لوکا مودریچ تازه به لیست تیم برگشته، اما زیدان می داند که تا پایان فصل جاری می تواند روی بلانکو حساب کند.

این بازیکن برای دیدار مقابل رئال بتیس هم در لیست قرار گرفته تا شاید بار دیگر زوج کاسمیرو در مرکز خط میانی تیم باشد. انتقال بلانکو به تیم اصلی اتفاقی نیست، چرا که زیدان از نزدیک روند رو به رشد این بازیکن در کاستیا را دنبال می کند و او یکی از  بهترین های تیم رائول بوده است.

نام بلانکو تقریباً از جایی بر سر زبان ها افتاد که دو سال پیش در جریان بازی کوپا دل ری میان جوانان رئال مادرید و بارسلونا، گلی از میانه میدان به ثمر رساند. از آن به بعد بلانکو بیشتر در معرض دید قرار گرفت و از او به عنوان یکی از بازیکنان آینده دار آکادمی نام برده می شود که زیر نظر رائول در آگوست سال گذشته فاتح لیگ قهرمانان جوانان هم شد.

برای رائول، حضور این بازیکن در ترکیب تیم کلیدی است اما او شرایط مصدومیت های تیم اصلی را درک می کند و شاید تا زمان آمادگی کامل تونی کروس و لوکا مودریچ، این بازیکن در خدمت زیدان باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.