سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

نیوکمپ فلمرو جوانان بلوگرانا

بارسلونا ۵-۱فرانس واروش،پیروزی آسان آبی اناری ها

بارسلونا ۵-۱فرانس واروش،پیروزی آسان آبی اناری ها

در ادامه شب اول لیگ قهرمانان بارسلونا از فرانس واروش در نیوکمپ میزبانی میکرد.

به گزارش ایران ورزشی،زمانی که بازی آغاز شد درون دروازه بارسایی ها ترشتگن حضور نداشت بلکه بدلیل مصدومیت این گلر آلمانی،نتو درون دروازه ایستاده بود و بغیر از این نیز کومان به برخی از جوانان تیمش فرصت داده بود تا عملکردشان را بررسی کند.
 
بارسلونا برای گل اول نتوانست سی دقیقه صبر کند و مسی با پنالتی‌ای که خودش گرفته بود،حساب کار را در دقیقه ۲۷ یک بر صفر به نفع آبی اناری ها کرد.
 
در آخرین دقایق نیمه اول،با فرار فوق العاده فاتی و فوق العاده تر از آن پاس دیانگ که درست پشت سر مدافعان فرانس واروش و مقابل پاهای فاتی قرار گرفت،گل دوم بازی زده شد تا قبل از چهل و پنج دقیقه دوم بازی خیال کومان از برد برابر این تیم ناشناخته راحت باشد‌.
 
در نیمه دوم مشخص بود بارسلونا برای زدن گلهای بیشتر صبر نخواهد کرد و پس از هفت دقیقه کوتینیو با شوتی سر ضرب گل سوم را نیز به ثمر رساند.
--
تیم مجارستانی که مشخص بود روی ضدحملات حساب ویژه‌ای باز کرده بودند و موفق شده بودند مدافعان بارسلونا را اذیت کنند،در آخر جرارد پیکه با کشیدن پیراهن بازیکن فرانس واروش مرتکب خطا شد و داور سوئیسی،یک پنالتی به نفع تیم مهمان اعلام کرد که خاراتین آن را تبدیل به گل کرد.
 
عثمان دمبله که به خوبی روی فرم قرار گرفته بود تا محوطه جریمه با توپ حرکت کرد و در نهایت با پاسی کات بک در دقیقه 82 پدری را صاحب توپ کرد و او نیز با شوتی زیبا گل چهارم را زد ولی همه چیز اینجا تمام نشد و در دقیقه ۸۹ دمبله روی پاس درجه‌یک لیونل مسی دروازه واروش را باز کرد تا او نیز در این برد سهیم باشد.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.