چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰

مویزه کین: یوونتوس در قلب من است و از ترک آن جا ناامید شدم

مویزه کین: یوونتوس در قلب من است و از ترک آن جا ناامید شدم

مویزه کین، مهاجم جوان تیم ملی ایتالیا معتقد است یوونتوس او را به این جا رسانده اما نمی داند که به این تیم باز خواهد گشت یا خیر.

به گزارش ایران ورزشی؛مویزه کین، مهاجم 21 ساله تیم ملی ایتالیا که به صورت قرضی از اورتون در پاری سن ژرمن بازی می کند، آینده اش برای فصل آینده نامشخص است. در حالی که پاری سن ژرمن برای جذب دائمی مویزه کین از اورتون مذاکره می کند، یوونتوس نیز جویای شرایط است. کین در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت، در خصوص دوران حضورش در یوونتوس صحبت کرد:

در یوونتوس مربیان مهم و خوبی داشتم. فابیو گروسو در تیم جوانان و مکس الگری به من خیلی کمک کردند. الگری علی رغم این که در آن زمان کله ام داغ بود، به من اعتماد کرد و گذاشت بازی کنم. همیشه ممنون الگری خواهم بود. واقعا او را می پسندم. الگری با شوخی و خنده حرف می زند اما در واقع از این طریق حرف های مهمی به شما می زند. الگری کمک های زیادی به من کرده است. راستش را بخواهید، ترک یوونتوس ناامید کننده بود. یوونتوس در قلب من می ماند چون در آن جا بزرگ شدم و نمی دانم بدون حضور در یوونتوس، الان می توانستم کجا باشم. بازگشت به یوونتوس؟ نمی دانم. من می خواهم فعلا از حضور در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا لذت ببرم و بعد می بینیم چه می شود. هیچ کس نمی داند در آینده چه اتفاقی می افتد.
فن دایک سرسخت ترین مدافع دنیاست
الان در پاریس وضعیت خیلی خوبی دارم. انتظارش را نداشتم که با آغوشی باز، این چنین از من استقبال کنند. بازی کردن کنار ام باپه و نیمار و سایر بازیکنان، خوش می گذرد. پوچتینو هم مربی بزرگی است. او به سن نگاه نمی کند بلکه ارزش های در زمین برایش مهم است. سرسخت ترین مدافع دنیا؟ بدون شک ویرجیل فن دایک. پس از او، جورجو کیه لینی را انتخاب می کنم البته خوشبختانه فقط در تمرینات مقابل او قرار گرفته ام که با این حال، بازهم ترسناک بود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.