جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

حسین شریفی سرپرست روابط عمومی فدراسیون فوتبال شد

حسین شریفی سرپرست روابط عمومی فدراسیون فوتبال شد

طی حکمی از سوی منصور قنبرزاده، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، سرپرست دپارتمان روابط عمومی منصوب شد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با حکم منصور قنبرزاده، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، حسین شریفی به عنوان سرپرست دپارتمان روابط عمومی منصوب شد.

در حکم قنبرزاده خطاب به شریفی آمده است:" با عنایت به تخصص، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی و به استناد بند 7 ماده 67 اساسنامه مصوب فدراسیون، به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست دپارتمان روابط عمومی فدراسیون منصوب می شوید. امید است با تلاش مستمر جنابعالی و دیگر همکاران، در راستای مسئولیت این دپارتمان، شاهد ارتقا بیش از پیش فدراسیون باشیم. موفقیت و بهروزی روز افزونتان را در انجام وظایف مهمی که بر عهده دارید از خداوند منان مسئلت می کنم."

گفتی است، حسین شریفی دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم ارتباطات بوده و از سوابق کاری وی می توان به نویسندگی، گویندگی و اجرا در برنامه های مختلف رادیویی و تلویزیونی، کارشناس مجری برنامه های مختلف رادیو ورزش، مدیر واحد نویسندگان رادیو ورزش، مدرس دانشگاه، کارشناس و سردبیر و مجری برنامه ورزش بدون ویرایش رادیو گفتگو و سردبیر برنامه های مختلف تلویزیونی ازجمله ورزشگاه و همکاری با روزنامه ها و خبرگزاری ها و سایت های ورزشی اشاره کرد که پیش از این نیز به عنوان مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ای در بخش های مختلف حاضر بوده است.

پیش از این شهاب عزیزی خادم، سرپرستی روابط عمومی فدراسیون فوتبال را به علی جوادی سپرده بود که جوادی در اعتراض به انتخاب مجتبی خورشیدی برای سرپرستی تیم ملی از این منصب کناره گیری کرد و حالا حسین شریفی برای این بخش، از منصور قنبرزاده، دبیرکل فدراسیون حکم گرفته است.

رسانه طرفداری ضمن قدردانی از زحمات علی جوادی، برای حسین شریفی در این مسئولیت جدید آرزوی توفیق دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.