چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰

علی فیروزی: مشکلی با تیم گل‌گهر ندارم

علی فیروزی: مشکلی با تیم گل‌گهر ندارم

مدیر تیم صنعت نفت آبادان بیان کرد از امیر قلعه نویی و مسئولان باشگاه گل‌گهر به خاطر رفتار ناشایستی که صورت گرفت ناراحت نیستم بلکه ناراحتی من از ورود بدون اجازه تماشاگران در برخی بازی هاست

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از میزان ،علی فیروزی در مورد درگیری با یکی از عوامل باشگاه سیرجان گفت:

در جلسه هماهنگی تعداد کارت هایی که اجازه حضور در ورزشگاه دارند مشخص می شوند و فقط افرادی که کارت دارند می توانند با توجه به میزبانی در ورزشگاه حضور پیدا کنند.در بازی با گل گهر اما متاسفانه تعداد زیادی از افراد نامشخص در ورزشگاه حضور داشتند من در این خصوص از نماینده فدراسیون فوتبال خواستم بازی را متوقف کند ولی او گفت من نمی توانم بازی را متوقف کنم.
او ادامه داد:

وقتی در ورزشگاه ما چنین اتفاقی رخ می‌دهند به نیروی انتظامی تذکر داده می‌شود و نیروی انتظامی با علاقمندانی که از دیوارها و خانه‌های اطراف بازی را تماشا می‌کنند برخورد می کند اما در ورزشگاه های دیگر برخورد با افرادی که بدون مسئولیت در استادیوم حاضر شده و فقط نقش تماشاگر را دارند برخورد نمی‌شود. در جریان بازی به این موضوع اعتراض داشتم که فردی از کنار من رد شد، توهین کرد و به سرعت فرار کرد. من کلا آدمی نیستم که بخوام درگیر شوم اما از این نوع برخورد ناراحت شدم.
مدیر تیم صنعت نفت با اشاره به اینکه با تیم گل‌گهر مشکلی ندارد تصریح کرد:

البته ناراحتی من از باشگاه گل گهر، مسئولان این باشگاه و یا امیر قلعه‌نویی نیست. حتی قلعه نوعی با من تماس گرفت و به خاطر اتفاقی که افتاد از من عذرخواهی کرد. حرف من این است اگر قرار است تماشاگر وارد ورزشگاه شود باید به تماشاگران همه تیم‌ها چنین اجازه ای دهند.
فیروزی به صحنه پنالتی مشکوک اشاره و تاکید کرد:

من مشکلی با این تیم نداشتم. خطاب به داور مسابقه با وجود صحنه مشکوک پنالتی خسته نباشید گفتم. اگر قرار است در آبادان فقط به تعداد افرادی که کارت دارند در استادیوم حضور پیدا کنند چرا در ورزشگاهی مثل سیرجان یا در بازی پرسپولیس و شهرخودرو آن همه تماشاگر حضور پیدا می‌کند. آیا قانون برای تیم‌های مختلف متفاوت است؟ اگر قانون است باید برای همه یکی باشد ما مشکلی نداریم اما اگر قرار است در ورزشگاهی تماشاگر بیاید حداقل اجازه دهند تماشاگران از بیرون از ورزشگاه و از روی ساختمان ها بازی ما را تماشا کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.