دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

بازگشت عقاب ها به لیگ قهرمانان اروپا

لاتزیو۳-۱دورتموند،المپیاکو جهنمی برای دورتموندی ها

لاتزیو۳-۱دورتموند،المپیاکو جهنمی برای دورتموندی ها

لاتزیو که پس از سالها دوری مجددا با هدایت سیمون اینزاگی به لیگ قهرمانان برگشت،قدم اول را مقابل دورتموند مدعی محکم برداشت!

به گزارش ایران ورزشی،بازی دورتموند و لاتزیو از ساعت 22:30 با قضاوت کلمنت تورپین آغاز شد و بیناکوچلستی امید داشت که بعد از سالها دوری از لیگ قهرمانان قدرتمندانه شروع کند.
 
 
لاتزیویی ها که برای زدن گل اول بی صبرانه تلاش میکردند در همان پنج دقیقه اول موفق شدند این کار را انجام دهند.آنها روی تیزهوشی خواکین کورئا توانستند توپ را از مدافعان دورتموند بگیرند و به چیرو برسانند تا او با یک بغل پا دروازه هیتز را فرو بریزد.
---
بازی با آرامش ادامه پیدا میکرد تا اینکه لوئیز آلبرتو از روی نقطه کرنر توپ را ارسال کرد تا با برخورد به سر سنگربان زنبور ها برای دومین بار دروازه دورتموند باز شود.در ابتدا گل به اسم لوئیز فلیپه ثبت شد ولی پس از مرور صحنه متوجه شدند؛توپ به سر ماروین برخورد کرده‌ست و گل به خودی بازیکنان دورتموند اعلام شد.
 
هالند و رینا که این فصل زوج خوبی بودند روی یک حرکت دو نفره در دقیقه 71 اختلاف را به حداقل رساندند ولی این گل نیز از سوی عقاب ها بی جواب نماند تا آنها در دقیقه 76 توسط آکپا توپ را برای بار سوم به تور دروازه دورتموند بچسبانند و لاتزیو بعنوان پیروز بازی شناخته شود.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.