شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

کلوپ: یا از این بازی درس می گیریم یا در لیگ قهرمانان بازی نخواهیم کرد

کلوپ: یا از این بازی درس می گیریم یا در لیگ قهرمانان بازی نخواهیم کرد

مربی آلمانی لیورپول به خاطر از دست رفتن دو امتیاز حساس در دیدار مقابل نیوکاسل بسیار عصبانی بود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، از هفته سی و سوم مسابقات لیگ برتر، لیورپول در خانه میزبان نیوکاسل بود و اگر چه قرمزها توانستند با گل زود هنگام محمد صلاح از حریف پیش بیافتند اما در ثانیه های پایانی گل مساوی را دریافت کردند تا سه امتیاز حساس را با یک امتیاز عوض کنند و شرایطشان برای کسب سهمیه مسابقات لیگ قهرمانان فصل بعد پیچیده شود.

یورگن کلوپ مربی سرخ ها در حالی که در پایان مسابقه به شدت به خاطر کسب این تساوی عصبانی بود، در مورد دیدار امروز تیمش گفت:

فکر نمی کنم بتوانید بیشتر از چیزی که ما امروز انجام دادیم موقعیت خلق کنید یا فرصت های بهتری برای گلزنی داشته باشید. با این حال نتوانستیم کار را تمام کنیم و به اندازه کافی خوب نبودیم. موضوع پیچیده ای نبود، با چند پاس به محوطه حریف می رسیدیم و باید بارها و بارها این کار را می کردیم.
ضدحمله همیشه ممکن است اتفاق بیافتد اما به آنها اجازه دادیم در جریان مسابقه بمانند. در پایان مستحق دریافت آن گل بودیم. آنها دو دقیقه قبل هم گل زده بودند(که توسط داور مردود اعلام شد) و ویلسون بدشانس بود که قانون جدید آن را لغو کرد اما ما از هدیه کمک داور ویدیویی نیز استفاده نکردیم. این فصل در مورد کمک داور ویدیویی خوش شانس نبودیم اما امروز شانس با ما بود ولی آن را بر باد دادیم. این موضوع اصلا منطقی نیست و قبولش سخت است.
لیورپول 22 شوت به سمت دروازه نیوکاسل داشت اما تنها یک گل زد و کلوپ در این مورد هیچ توضیحی ندارد. او در این باره گفت:

  نمی دانم چرا این اتفاق افتاد. باید توپ را نگه می داشتیم. به اندازه کافی نجنگیدیم. وقتی توپ را از دست می دادیم می جنگیدیم اما توپ را نگه نداشتیم و به اندازه کافی مسلط نبودیم. 70 درصد مالک توپ بودیم اما باید این عدد 80 می بود.
با این نتیجه لیورپول ششم ماند و هفته بعد نیز در حالی با منچستریونایتد بازی دارد که کار سختی برای کسب سهمیه خواهد داشت. کلوپ در این باره گفت:

باید از این اشتباه درس بگیریم یا در لیگ قهرمانان بازی نکنیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.