شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲

بازهم گلزنی شیاطین در آخرین دقایق

پاریسن ژرمن1-2 منچستریونایتد؛پیروزی دوباره سولسشر در پاریس

پاریسن ژرمن1-2 منچستریونایتد؛پیروزی دوباره سولسشر در پاریس

شب گذشته منچستر و پاریس سنت ژرمن که در گروه H لیگ قهرمانان حضور دارند با یکدیگر بازی کردند که در نهایت جوانان سولسشر با نتیجه‌ی 2 بر 1 به پیروزی رسیدند.

به گزارش ایران ورزشی،وقتی که خبر همگروه شدن PSG با شیاطین سرخ آمد همه منتظر انتقام پاریسی ها از شاگردان سولسشر بودند.از طرفی نتایج سولسشر در هفته‌ های اول لیگ جزیره نا امید کننده بود و انتقادات علیه سولسشر دوباره شروع شده بود.
 
یونایتدی ها که فرصت استفاده از چند مهره کلیدی خود از جمله مگوایر و کاوانی را نداشتند؛سعی به کنترل بازی می کردند.
 
در دقیقه 22 خطای دیالو روی مارسیال توسط لاهوز پنالتی گرفته شد.برونو پشت توپ قرار گرفت و ناواس به زیبایی پنالتی او را مهار کرد اما بدلیل اینکه پای ناواس جلو تر از خط بود بعد از چک کردن با VAR لاهوز دستور به تکرار پنالتی داد و این بار دروازه پاریسن ژرمن باز شد.
 
برای شاگردان توخل سخت بود که در اولین بازی خود در فصل جدید شکست بخورند و شروع به حمله کردند اما دفاع چند لایه‌ی منچستر اجازه جولان به بازیکنان پاریس نمیداد تا لحظه‌ای که مارسیال به اشتباه روی کرنر دروازه خودی را باز کرد تا اسکوربرد نتیجه 1-1 را نمایش بدهد.
 
در دقیقه 86 پل پوگبا توپ را به رشفورد سپرد و او با یک حرکت زیبا به دل مدافعان پاریس زد و در آخر با یک شوت زمینی گوشه‌ی دروازه ناواس را هدف گرفت تا دوباره اوله گونار سولسشر با خوشحالی از پارک دو پرنس بیرون برود.
 
منچستر یونایتد و PSG در گروه H مسابقات قرار دارند و دو تیم دیگر این گروه لایپزیش و باشاک شاهیر هستند که دیشب این‌ دو تیم به تقابل یکدیگر رفتند و در آخر جوانان ناگلزمن با پیروزی 2 بر صفر به صدر این گروه رفتند.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.