دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱

از باختن متنفریم و مقابل الوحده جدی بازی می کنیم

حمید مطهری: به بردن عادت کرده ایم

حمید مطهری: به بردن عادت کرده ایم

حمید مطهری مربی پرسپولیس به جای یحیی گل محمدی در کنفرانس خبری پیش از بازی با الوحده شرکت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، حمید مطهری در نشست خبری قبل از بازی با الوحده امارات در هفته پنجم گروه E لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ آسیا گفت:

ابتدا آرزوی سلامتی برای تمام مردم دنیا می‌ کنم که درگیر بیماری کرونا هستند مخصوصا پیشکسوتان پرسپولیس نظیر آقای جاسمیان که اولین کاپیتان تاریخ این باشگاه هستند امیدوارم سلات باشند.
مربی تیم پرسپولیس افزود:

درباره صعود از گروه خودمان از انرژی هواداران که شاید کنارمان نبودند اما انرژی خوب آنها را همیشه از راه دور داشتیم تشکر می‌ کنم و این صعود را به آنها و ملت ایران تبریک می گویم.
مطهری درباره احتمال تغییر در ترکیب این تیم با توجه به قطعی شدن صعود سرخپوشان تاکید کرد:

پرسپولیس تیم سایه ندارد و تمام بازیکنانش ارزشمند هستند. شما دیدید مقابل گوا هند در بازی برگشت پنج بازیکن را تغییر دادیم اما باز هم بازیکنان ما فوق العاده بودند. تک تک این بازیکنان ارزشمند هستند. تاکتیک‌ های مختلف را با شکل‌های مختلف مرور می‌ کنیم. برای هر بازی طراحی فنی خودمان را داریم. به وحدت تاکتیکی مناسب می رسیم و هرکس در این پازل تاکتیکی قرار می‌گیرد موفق می‌ شود.
مطهری درباره عملکرد سرخپوشان در رقابت‌های فصل جاری تصریح کرد:

همه می‌ دانید پرسپولیس تیم بزرگی است. از باختن بدمان می‌آید و از آن متنفر هستیم. همیشه تلاش می‌ کنیم. بازیکنان جنگجو هستند و همیشه تلاش می‌ کنند. بازی با الوحده را خیلی جدی می‌گیریم. تمام بازی‌ها در لیگ قهرمانان سنگین هستند. برای هر بازی برنامه ریزی خودمان را داریم. اتفاقا خیلی برای ما مهم است نتیجه بازی را از آن خود کنیم چون به بزرگ بودن و بردن عادت کرده ایم. در کنفرانس قبلی هم گفتم پرسپولیسی‌ها به بردن عادت کرده اند.
مربی پرسپولیس افزود:

در بازی های آسیایی دیدار ساده نداریم. به قول یک انسان بزرگ کسانی که صحبت از بازی آسان می کنند نباید جواب شان را داد و به حرف هایشان نباید توجه کرد. دیدید که تیم گوا هند تیم بسیار منسجمی بود. این تیم از دو بازی نخست خود در آسیا مساوی گرفت و برابر پرسپویس هم نهایت تلاش خود را کردند اما بازیکنان ما فوق العاده هستند. باید پای بازیکنان پرسپولیس را طلا گرفت. بچه های ما از این لحاظ که پرتلاش هستند فوق العاده اند. بنابراین اگر بازی ما با گوا چهار گل اختلاف داشت به این دلیل نیست که گوا ضعیف است بلکه نشان دهنده قدرت بالای پرسپولیس است.
تن کاته سرمربی تیم الوحده امارات هم در نشست خبری خود اعلام کرده بود حق این تیم در بازی رفت با پرسپولیس حداقل تساوی بوده است.

مطهری در واکنش به ادعای سرمربی الوحده، گفت:

او و آقای لوران بلان مربی بزرگی هستند. هر دو نفر به بزرگی و قدرت پرسپولیس اشاره کردند. من برای ایشان احترام خاصی قائلم اما پرسپولیس همیشه بزرگی اش را نشان داده است که در لحظات خاص، کارهای بزرگ می کند و ضربه نهایی را با تمرکز می زند. خیلی هوشمندانه مقابل الوحده بازی کردیم چون شروع کار ما در آسیا بود. بازی اول در هر تورنمنتی مهم است چون تمرکز می خواهد. بازی اول همچون رانندگی در شب است که نیاز به تمرکز دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.