جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

زیدان: کورس قهرمانی لالیگا هنوز تمام نشده است؛ بازی با چلسی سخت ترین بازی فصل ما خواهد بود

زیدان: کورس قهرمانی لالیگا هنوز تمام نشده است؛ بازی با چلسی سخت ترین بازی فصل ما خواهد بود

زین الدین زیدان از 33 بازی فصل 2020/21 لالیگا همراه با رئال مادرید 71 امتیاز کسب کرده که در صورت پیروزی بارسلونا و اتلتیکو مادرید در بازی های خود، اختلاف در صدر جدول ممکن است تا 5 و 3 امتیاز افزایش پیدا خواهد کرد و این در حالی است که تنها 5 بازی تا پایان فصل باقی مانده است

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از AS، زیزو در پایان بازی گفت:

ما دو امتیاز از دست دادیم اما از لحاظ دفاعی خوب بازی کردیم. در حمله، خیلی چیزها کم داشتیم. مخصوصاً در اوایل بازی ریتم خود را پیدا نکردیم، و توپ را زیاد از دست می دادیم. در حمله دقیق و زهردار نبودیم. پنج بازی در لالیگا باقی مانده که هنوز تعدادی زیادی است و ما به رقابت ادامه خواهیم داد. کورس قهرمانی امروز تمام نشد. هنوز بازی هایی برای برگزاری داریم و تیم های دیگر هم باید بازی کنند.
بازگشت مصدومان دیگر مقابل چلسی
برنامه همین است که مندی و کروس برگردند، اما باید صبر کنیم و ببینیم چه می شود.
جدال روز سه شنبه با چلسی
باید از این بازی ریکاوری کنیم، و بازی روز سه شنبه سخت ترین بازی فصل ما خواهد بود. اگر ما امتیاز از دست بدهیم تیم خوبی نیستیم و بقیه خوب بازی می کنند. اینطور نیست، ما در فرم خوبی هستیم. برای انجام این نوع بازی ها آماده ایم. امروز چیزی کم داشتیم و نتوانستیم پیروز شویم. سایر تیم ها هنوز باید بازی های خود را برگزار کنند.
خطای هند در محوطه جریمه بتیس
تصمیم گیری های داور را درک نکردم اما من داور نیستم. من خطای هند را دیدم اما داور سوت نزد، همین.
بازگشت هازارد
او خوب به نظر می رسید. خوشحالم. او بازیکن با کیفیتی است و بازگشت او به جمع ما مهم بود. از حالا تا پایان فصل چیزهایی به ما اضافه خواهد کرد و ما نهایت استفاده را از او خواهیم داشت.
دنی کارواخال
کارواخال در بازی قبلی 20 دقیقه به میدان رفت و امروز دقایق بیشتری بازی کرد. او مثل همه بازیکنان واقعاً در فرم خوبی است. روز سه شنبه خواهیم دید که در ترکیب اصلی قرار می گیرد یا نه.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.