یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

سعید آذری: فرق ما و النصر عربستان، یک اشتباه بچگانه بود

سعید آذری: فرق ما و النصر عربستان، یک اشتباه بچگانه بود

سعید آذری، مدیرعامل فولاد خوزستان از آخرین وضعیت این تیم در بازی های آسیایی می گوید.

به گزارش ایران ورزشی، سعید آذری درباره افزایش تعداد کرونایی های تیم فوتبال فولاد خوزستان به میزان گفت:

اخیرا تست آنالیزور و یک مربی دیگر ما نیز مثبت شده است، اما خوشبختانه بازیکنان مشکلی ندارند. قرار است امروز یک مربی و صالح حردانی با توجه به اینکه علائم بالینی ندارند، تست جدید بدهند تا تکلیف آنها روشن شود.
آذری در خصوص شکست مقابل النصر عربستان گفت:

این باخت کمی ما را تکان داد و کادرفنی نیز در این‌خصوص با بازیکنان صحبت کرده است. همچنان کار صعود دست خودمان است و باید مقابل السد با پیروزی از زمین خارج شویم و امیدوار باشیم. کسب این ٣ امتیاز می‌تواند برای صعودمان به مرحله بعد خیلی مفید باشد.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان افزود:

مقابل النصر واقعاً برتر بودیم و فرق ما یک اشتباه بچگانه بود. بازیکنان باید از اشتباه درس بگیرند. در مسابقات بعدی برای پیروزی انرژی می‌گذاریم. درست است خوب بودیم اما شایستگی بازیکنانمان بیشتر است ولی خودمان را محدود نمی‌کنیم و تیمی جاه طلب هستیم. توان صعود را داریم، نکونام سرمربی ماست و نباید اکنون که همه ما را باور کردند، خودمان را به این جایگاه قانع کنیم. ما باید سطح آرزوها و تلاشمان را بیشتر کنیم و اشتباهاتمان را کمتر.
آذری در پایان گفت:

امیدمان این است که مقابل السد بازی خوبی انجام دهیم به بازیکنان‌مان ایمان دارم و امیدواریم با موفقیت زمین را ترک کنیم. تفاوت ما با سایر تیم‌ها این است که ستاره‌های حال حاضر فوتبال ایران در استقلال، پرسپولیس و تراکتور هستند، اما فولاد نتیجه ١٨ ماه تلاشش را می‌چیند. شاید هر مربی نمی‌توانست این موفقیت نسبی را به دست آورد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.