دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰

حسین عبدی: هیچ تیمی دوست ندارد به قرعه پرسپولیس برخورد کند

حسین عبدی: هیچ تیمی دوست ندارد به قرعه پرسپولیس برخورد کند

حسین عبدی گفت: پرسپولیس یکی از تیم‌های است که زودتر از سایر حریفان توانست جواز حضور در مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند و با آسودگی خاصی در دو دیدار پایانی مرحله گروهی وارد میدان می‌شود

به گزارش ایران ورزشی، حسین عبدی درباره دیدار پرسپولیس مقابل الوحده امارات در چارچوب هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به تسنیم گفت:

پرسپولیس یکی از تیم‌های است که زودتر از سایر حریفان توانست جواز حضور در مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند و با آسودگی خاصی در دو دیدار پایانی مرحله گروهی وارد میدان می‌شود. این جای خوشحالی دارد که نماینده فوتبال کشورمان زودتر به مرحله بعدی راه پیدا کرد.
حسین عبدی در مورد استراتژی پرسپولیس در ادامه راه لیگ قهرمانان آسیا و بازی این تیم مقابل الوحده گفت:

در بازی امشب از سوی کادر فنی پرسپولیس دو استراتژی لحاظ خواهد شد. این تیم یا برای کسب امتیازات بیشتر و معرفی خود به‌عنوان سرگروه پا به میدان خواهند گذاشت و یا اینکه کادر فنی به بازیکنان خسته خود که در دیدارهای قبلی همیشه در ترکیب ثابت بودند استراحت می‌دهد و از نفرات ذخیره که تجربه کافی در لیگ قهرمانان آسیا ندارند، استفاده می‌کند تا آنها هم فرصت بازی داشته باشند. به نظر من اول باید امتیاز لازم کسب شود و سپس فرصت بازی به مهره‌های جوان برسد.
کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه گفت:

در هر صورت هر لغزشی از سوی پرسپولیس رخ دهد شاید باعث شود اهداف آینده این تیم دچار چالش شود، چرا که باید ببینند در ادامه و در مرحله بعدی قرار است به مصاف چه تیمی بروند. هیچ تیمی دوست ندارد به قرعه پرسپولیس برخورد کند و چه بهتر که این پرسپولیس باشد که انتخاب کند با کدام روبه‌رو شود. منطق هم حکم می‌کند که پرسپولیس در گروه خود اول شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.