یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

گواردیولا: اریک گارسیا به بارسلونا خواهد رفت

گواردیولا: اریک گارسیا به بارسلونا خواهد رفت

مربی منچسترسیتی تایید کرد که مدافع جوان این باشگاه در پایان فصل به باشگاه بارسلونا ملحق خواهد شد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، اریک گارسیا، مدافع جوان باشگاه منچسترسیتی، بازیکنی است که در آکادمی باشگاه بارسلونا پروزش پیدا کرده و در سال 2017 به منچسترسیتی آمد. قرارداد گارسیا در پایان فصل به پایان می رسد و این روزها شایعات زیادی در مورد بازگشت این بازیکن به تیم دوران کودکی اش شنیده می شد. حال پپ گواردیولا، مربی منچسترسیتی نیز تایید کرد که این مدافع اسپانیایی به بارسلونا بازخواهد گشت. این مربی بعد از قهرمانی دیشب تیمش در مورد سرنوشت گارسیا گفت:

با توجه به رفتار اریک گارسیا، دوست دارم 15 اریک گارسیای دیگر در تیمم داشته باشم. او همیشه به فکر تیم است و در شرایط خوب یا بد، رفتار خوبی دارد. گارسیا همیشه کمک حال مربی و اعضای کادر فنی است. او قرار است به یک تیم فوق العاده بود و هر وقت کسی می گوید که از بازی نکردنش ناراحت است، همیشه یاد اریک می افتم. اکثر اوقات او حتی روی نیمکت هم نیست چرا که قرار است به بارسلونا برود. اتفاق تلخی است اما فوتبال همین است.
از گارسیا به عنوان یکی از بازیکنان آینده دار باشگاه منچسترسیتی یاد می شد اما این بازیکن در فصل جاری تنها 10 بار برای تیمش به میدان رفته است. با این وجود او توانست در سپتامبر 2020 برای اولین بار در تیم ملی اسپانیا به میدان برود و تا به حال 7 بازی ملی نیز انجام داده است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.