شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

علیرضا مرزبان: از سازمان لیگ اعلام شده بازی ما با پرسپولیس برگزار خواهد شد

علیرضا مرزبان: از سازمان لیگ اعلام شده بازی ما با پرسپولیس برگزار خواهد شد

علیرضا مرزبان اعلام کرد بازی سپاهان و پرسپولیس طبق برنامه ریزی قبلی برگزار خواهد شد.

به گزارش ایران ورزشی، همزمان با موج جدید شیوع ویروس کرونا در کشور هندوستان و حضور پرسپولیس در این کشور برای برگزاری لیگ قهرمانان آسیا، خبرهایی از قرنطینه پرسپولیس بعد از بازگشت به ایران مطرح شده است.

چند روز پیش مسعود نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای فوری به علیرضا رئیسی معاون بهداشت، بر ضرورت قرنطینه کامل و انجام تست‌های مربوطه تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازگشت از هند تاکید کرد.

قرنطینه پرسپولیس می‌تواند به معنای لغو بازی این تیم با سپاهان در هفته بیست و دوم لیگ برتر باشد. این دو تیم طبق برنامه سازمان لیگ ایران باید روز جمعه ۱۷ اردیبهشت به مصاف هم بروند. حتی بعضی از گمانه زنی‌ها حاکی از به تعویق افتادن بازی پرسپولیس با استقلال در هفته بیست و سوم لیگ بود.

این در حالی است که ظاهرا به گفته مسئولان سازمان لیگ، بازی پرسپولیس با سپاهان لغو نخواهد شد.

علیرضا مرزبان مربی سپاهان در این خصوص به مهر گفت:

برنامه تمرین و آماده سازی ما برای بازی با پرسپولیس طبق روال قبل ادامه دارد. سلامت بازیکنان و مربیان پرسپولیس برای ما هم حائز اهمیت است چون بعضی از دوستان من در این تیم هستند ولی از سازمان لیگ اعلام شده است که بازی ما با پرسپولیس برگزار خواهد شد.
مرزبان با بیان اینکه روز گذشته این موضوع را شنیده گفت:

پرسپولیس دائم در شهر گوا تست کرونا می‌دهد و در بازگشت به ایران هم مجدداً از آنها تست گرفته می‌شود. به همین دلیل نگرانی وجود ندارد.
تیم فوتبال پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان آسیا در شهر گوا هند به میدان می‌رود. این نماینده ایران در پایان هفته چهارم با کسب چهار پیروزی و ۱۲ امتیاز صدرنشین است و الوحده امارات با ۷ امتیاز در رده دوم قرار دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.