پنج شنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲

پولیشیچ: چندین هفته است منتظر این دیدارم؛ راه زیادی در پیش دارم تا به سطح هازارد برسم

پولیشیچ: چندین هفته است منتظر این دیدارم؛ راه زیادی در پیش دارم تا به سطح هازارد برسم

هافبک باشگاه چلسی می گوید هفته است که منتظر دیدار تیمش مقابل رئال مادرید است و می خواهد از این مسابقه لذت ببرد.

یران ورزشی/در آستانه دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان و دیدار رئال مادرید مقابل چلسی، کریستین پولیشیچ، هافبک باشگاه لندنی در کنفرانس خبری پیش از این بازی حاضر شد و پاسخ گوی سوال خبرنگاران بود. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

در مورد دیدار فردا
اهمیت زیادی دارد که سعی کنیم از این لحظه لذت ببریم. حضور در نیمه نهایی لیگ قهرمانان هر روز پیش نمی آید. هفته ها است که منتظر این مسابقه بوده ام. تمرینات زیادی انجام داده ایم اما باید از این بازی لذت ببریم.
در مورد میزان آمادگی بدنی
در حال حاضر به سطح آمادگی بدنی ام اعتماد زیادی دارم. هیچوقت فکر نکرده ام که بازیکنی باشم که زیاد مصدوم می شود با این وجود در سال اخیر شرایط سختی داشتم.
در مورد سود بازی های ملی در این فصل
ثبات اهمیت زیادی دارد. به نظرم بازی در تیم ملی اندکی به من کمک کرد که اعتماد به نفسم بالا برود. در حال حاضر باید فرم خوبم را حفظ کنم.
در مورد نحوه شکست دادن رئال مادرید
باید اعتماد به نفس بالایی داشته باشیم. باید در حالی وارد زمین شویم که به توانایی های تیم باور داریم.
ترس از رئال مادرید
رئال مادرید تاریخچه زیادی دارد. آنها تیم بزرگی هستند و بازی مقابل آنها اصلا آسان نخواهد بود. احترام زیادی برای آنها قائلیم اما به توانایی های خودمان و کارهایی که می توانیم انجام دهیم هم باور داریم.
در مورد خشم هواداران به خاطر سوپر لیگ
قطعا می خواهیم در این دیدار برنده شویم. هر اتفاقی که در هفته گذشته افتاد، ما بازیکنان نقش زیادی در آن نداشتیم اما حالا می توانیم دوباره روی مسابقات تمرکز کنیم.
در مورد اهمیت نتیجه در مسابقات حذفی
وقتی خوب نتیجه بگیرید، سوالات زیادی پرسیده نمی شود. تماشای فوتبال تهاجمی عالی است اما در این مقطع از فصل فقط نتیجه گرفتن اهمیت دارد.
در مورد شباهت بین او و هازارد
او بازیکنی فوق العاده برای باشگاه بود و قطعا او را الگویم قرار داده بودم. هنوز راه زیادی در پیش دارم تا بتوانم به سطح او برسم.
در مورد نکته کلیدی دیدار فردا
باید شروع خوبی داشته باشیم. در جریان مسابقه نحوه بازی کردن آنها را خواهیم دید و در مورد واکنش به آن تصمیم می گیریم. باید بازی همیشگی خودمان را انجام دهیم و  نکته مهم همین است. نگران ترکیب آنها نیستیم.
در مورد باتجربه تر شدن نسبت به سال گذشته
سال گذشته زیاد در لیگ قهرمانان بازی کردم و تجربه زیادی به دست آوردیم و به همین خاطر برای مسابقات این فصل بسیار آماده تر بودیم. این تجربه قطعا به کمک ما خواهد آمد.
در مورد کار با توخل
او بسیار رقابت طلب است. به محض این که به باشگاه آمد علاقه اش به پیروز شدن قابل مشاهده بود. این موضوع به تیم اعتماد به نفس زیادی داد. در حال حاضر شرایط خوبی داریم. در دفاع عالی بودیم و در مسابقات مهم نتایج خوبی گرفتیم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.