شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

آلن شیرر: تا مرز خانه خریدن در منچستر پیش رفتم؛ آنری همه چیز تمام بود

آلن شیرر: تا مرز خانه خریدن در منچستر پیش رفتم؛ آنری همه چیز تمام بود

آلن شیرر بابت رد کردن پیشنهاد منچستریونایتد پشیمان نیست.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، شیرر که حالا در کنار تیری آنری از نخستین اعضای تالار مشاهیر لیگ برتر است، در وصف حس و حال خود در این رابطه گفته است:

حیرت انگیز است. وقتی فکر می کنی چقدر بازیکن بزرگ و خاصی در این لیگ بازی کردند و چه دوران حرفه ای فوق العاده ای داشتند و حالا در زمره آن ها قرار گرفته ای، حس واقعا ارزشمندی دارد.
سوال بعدی از شیرر این بود که آیا هرگز تصور می کرد که در دوران حرفه ای خود به این حجم از موفقیت دست یابد؟

اولین بار این حس را در ساوتهمپتون داشتم. وقتی جلوی آن همه آدم توپ را وارد دروازه می کنی، آنقدر حس خوبی دارد که می خواهی بارها و بارها آن را تکرار کنی بنابراین من همیشه تلاش کردم تا بهتر از قبل باشم و خوش شانس هم بودم که کنار خودم یکسری آدم های بزرگ را داشتم که در این راه به من کمک کردند.
آلن شیرر همچنین از رد کردن پیشنهاد منچستریونایتد برای بازگشت به نیوکاسل صحبت کرد.

شماره ۹ نیوکاسل خیلی مهم است بنابراین همیشه رویای این را داشتم تا برای نیوکاسل بازی کنم و آن پیراهن را بر تن داشته باشم. در آن زمان از علاقه منچستریونایتد هم اطلاع داشتم و با هر دو سرمربی یعنی سر الکس فرگوسن و کوین کیگان صحبت کردم. خیلی به پیوستن به منچستریونایتد نزدیک شدم، تا حدی که خانه ای که می خواستم در آنجا بخرم را هم انتخاب کرده بودم ولی بعد پیش خودم گفتم می خواهم به خانه برگردم. من در ۱۹۸۵ خانه ام را ترک کردم و به ساوتهمپتون رفتم تا دوران حرفه ای خودم را شروع کنم و می خواستم زمانی به نیوکاسل برگردم که هنوز می توانستم برای تیم مفید باشم، نه این که در سی و چند سالگی صرفا در آنجا حضور داشته باشم. آن بهترین تصمیم من بود؛ می دانم که در منچستریونایتد می توانستم به جام های بیشتری دست پیدا کنم ولی طی ۱۰ سالی که آنجا بودم، به هر آنچه که می خواستم و امیدش را داشتم، رسیدم.
در پایان از شیرر خواسته شد در چند کلام تیری آنری را وصف کند که او گفت:

یک فوتبالیست درخشان و کامل که می توانست هر کاری دلش می خواست انجام بدهد. سریع بود و می توانست از سد مدافعان بگذرد، می توانست فرصت سازی کند و خودش هم گل بزند. خلاصه این که به نظرم همه چیز تمام بود.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.