پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹

بیماری پدرم تمام شود به ایران برمی‌گردم

میلیچ: دوست دارم 2 سال دیگر با استقلال تمدید کنم

میلیچ: دوست دارم 2 سال دیگر با استقلال تمدید کنم

استقلال را از اعماق وجودم دوست دارم و امیدوارم دیگر مسائل مالی میان من و باشگاه استقلال جدایی نیندازد

ایران ورزشی: هرویه میلیچ را باید از آن دست بازیکنان خارجی دانست که تمام طول دوران حضورش حاشیه‌ای برای استقلال ایجاد نکرد و همواره در خدمت تیم بود. میلیچ به‌رغم آنکه بارها با بدقولی باشگاه استقلال مواجه شد اما تا آخر لیگ نوزدهم برای استقلال بازی کرد تا اینکه بعد از پایان بازی‌های استقلال در لیگ قهرمانان آسیا او با انتشار قراردادش در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد قراردادش را فسخ کرده است. میلیچ که آن روزها بشدت از تکرار بدقولی‌ها ناراحت بود اعلام کرد با استفاده از یکی از بندهایی که در قراردادش گنجانده شده می‌تواند استقلال را ترک کند. در حالی که میلیچ با انتشار یک استوری عملاً از استقلال جدا شده بود اما پیگیری‌های مسئولان باشگاه استقلال سرانجام سبب شد این بازیکن دوباره موافقت خود را برای بازگشت به ایران اعلام کند.

میلیچ با تأیید بازگشت خود به استقلال درباره اینکه روند مذاکرات با سران استقلال چگونه پیش رفته می‌گوید: «من قصد داشتم از ‌بندی در قراردادم که به من اجازه جدایی می‌داد استفاده کنم و از استقلال بروم اما در نهایت با پیگیری‌های مسئولان باشگاه استقلال بخصوص آقای قیم و آقای عبدیان که پیگیر مطالبات من بودند تصمیم گرفتم دوباره به استقلال برگردم.» هافبک-مدافع چپ استقلال درباره اینکه چه شد ناگهان تصمیمش را تغییر داد؟ توضیحات بیشتری می‌دهد: «صحبت‌ها و پیگیری‌های مسئولان استقلال در تغییر تصمیم من نقش بسیاری داشت اما باید تأکید کنم من عاشق هواداران استقلال هستم و عمیقاً آنها را دوست دارم. زندگی در ایران برای من تجربه بسیار خوبی بود و دوست دارم در این فضا به فوتبال ادامه دهم. من حتی دوست دارم قراردادم را با باشگاه استقلال دوباره تمدید کنم و دو فصل دیگر در این باشگاه حضور یابم. استقلال را از اعماق وجودم دوست دارم و امیدوارم دیگر مسائل مالی میان من و باشگاه استقلال جدایی نیندازد.» آیا میلیچ به‌زودی در تمرین استقلال آفتابی خواهد شد؟ او پاسخ این سؤال را هم داده است: «من با باشگاه صحبت کردم و به آنها گفتم پدرم دچار بیماری شده است و باید چند روزی کنارش باشم. بعد از اینکه شرایط جسمانی پدرم بهتر شود به ایران برمی‌گردم. در ایامی که در تمرین استقلال نیستم قطعاً به تمرینات شخصی خواهم پرداخت.» قرار است باشگاه استقلال بعد از بازگشت میلیچ به تهران مبلغ 70هزار دلار به حساب وی واریز کند. او 140هزار دلار نیز از استقلال طلب دارد که مدیران باشگاه استقلال به این بازیکن امیدواری داده‌اند الباقی طلبش به‌صورت ماهانه به حساب او واریز خواهد شد که یکی از دلایلی که میلیچ را برای بازگشت به ایران وسوسه کرده همین موضوع است.
 
با توجه به صحبت‌های میلیچ به نظر می‌رسد حضور او در استقلال لیگ بیستم قطعی خواهد بود اما مسئولان باشگاه استقلال در حالی مذاکرات موفقیت‌آمیزی با میلیچ داشته و موافقت نهایی این بازیکن را برای بازگشت به استقلال به دست آورده‌اند که گفته می‌شود همچنان باشگاه استقلال به‌دنبال جذب محمد نادری است و قصد دارد این بازیکن را هم به خدمت بگیرد. نادری نیز در مذاکراتی که با باشگاه استقلال داشته مبلغ 7میلیارد تومان را پیشنهاد داده و چنانچه او نیز به خدمت آبی‌ها درآید جناح چپ استقلال شرایط خاص و ویژه‌ای خواهد داشت. اکنون به‌جز میلیچ، میلاد زکی‌پور و متین کریم‌زاده نیز برای استقلال در جناح چپ بازی خواهند کرد و با اضافه شدن محمد نادری ترافیک در این جناح به نقطه اوج خواهد رسید. شاید سرمربی استقلال بعد از جذب محمد نادری تصمیم دیگری برای یکی از بازیکنان این پست بگیرد و هیچ بعید نیست که زکی‌پور بازیکن آزاد اعلام شود و به تیم دیگری نقل مکان کند.
البته این اتفاق منوط به جذب محمد نادری است و اگر این بازیکن به خدمت گرفته نشود زکی‌پور که در لیگ نوزدم عصای دست استقلال بود همچنان در ترکیب آبی‌ها دیده خواهد شد.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.