جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

تیری آنری: پاتریک ویرا می توانست به تنهایی در خط هافبک بازی کند

تیری آنری: پاتریک ویرا می توانست به تنهایی در خط هافبک بازی کند

تیری آنری بابت حضور در تالار مشاهیر لیگ برتر به خودش می بالد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، آنری و آلن شیرر اولین بازیکنانی هستند که به تالار مشاهیر تازه تاسیس لیگ برتر راه پیدا کرده اند. مهاجم پیشین تیم ملی فرانسه و باشگاه آرسنال در واکنش به این مهم گفته است:

لذتبخش است. همیشه وقتی مردم از کارتان قدردانی می کنند، احساس می کنید روی ابرها هستید. وقتی به تالار مشاهیر راه پیدا می کنید، یعنی بیش از یک یا دو فصل خوب بوده اید؛ بنابراین چنین چیزی برای من خیلی ارزشمند است.
آنری همچنین در مورد جدایی خود از توپچی ها و سپس بازگشت به لندن گفت:

قبلا گفته ام که پس از جدایی گریه کردم؛ جلوی آرسن (ونگر) نه ولی واقعا گریه کردم چرا که خودم یک هوادار آرسنال شدم و همیشه ترک کردن خانه سخت است. اما بعدا برگشتم تا با هواداران خداحافظی کنم و باید از رییس (ونگر) تشکر کنم که فرصت بازگشت را به من داد.
آنری همچنین در ستایش از هم تیمی خود پاتریک ویرا، گفت:

قبلا در این باره شوخی می کردم ولی به نظرم پاتریک می توانست به تنهایی در خط میانی بازی کند. من هرگز کسی را ندیدم که جلوی حمله کردن حریف را بگیرد و بلافاصله ضد حمله ای را برای تیمش طراحی کند. به محض این که پاتریک به سمت یار پا به توپ حریف می رفت، من تلاش می کردم از مدافع حریف فاصله بگیرم چون می دانستم پاتریک توپ را از یار حریف خواهد گرفت. عملکرد او در خط میانی، قدرت رهبری اش... واقعا بی نظیر بود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.