جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰

جدایی سرمربی رایکا

علی نظرمحمدی از رایکای بابل جدا شد

علی نظرمحمدی از رایکای بابل جدا شد

باشگاه رایکای بابل با انتشار بیانیه‌ای، از سرمربی مستعفی خود انتقاد و برای او آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی رایکای بابل،باشگاه رایکای بابل پس از درگیری هواداران تیم فوتبال این باشگاه با علی نظرمحمدی و استعفای این مربی، بیانیه‌ای به شرح زیر صادر و جدایی او را تأیید کرد.

 متن بیانیه به شرح زیر است:

به نام خدا
هواداران عزیز باشگاه رایکا

سال گذشته سالی به غایت سخت سپری شد، اما خوشحال بودیم که سهمیه لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور در بابل باقی ماند، اما باشگاه رایکا در نخستین اقدام خود بلافاصله پس از اتمام لیگ، گزینه‌های مدنظر خود را ارزیابی کرد و تصمیم هیئت‌ مدیره باشگاه رایکا بر ادامه همکاری با علی نظرمحمدی بود و امیدوار بودیم که بعد از فراهم کردن همه امکانات لازم و خواسته شده توسط کادر فنی، با یارگیری خوب و آغاز زودهنگام تمرینات پیش‌فصل تیم رایکا، دل شما هواداران عزیز را شاد کنیم اما نشد، نشد و حکایت این نشدها حکایت تلخی است.

اول لازم می‌دانیم بابت این نشدها از همه شما عذرخواهی کنیم و همه توان خود را به کار گیریم تا در فصل پیش رو، تیمی قدرتمند را روانه مسابقات کنیم تا از حیثیت فوتبال بابل و استان مازندران دفاع کنیم.

دوم اینکه با بررسی دقیق اتفاقات باشگاه در یک ماه گذشته و استفاده از نظرات کارشناسان و اهالی فن و با عنایت به؛

1- جذب بازیکنان ضعیف و ناکارآمد 
2- اهمال در وظایف کادر فنی
3- رفتارهای خلاف شان کادر فنی در نقل و انتقالات و حضور سوال‌برانگیز چند تن از بازیکنان گمنام
4- شکست‌های پی در پی در بازی‌های دوستانه مقابل تیم‌هایی از لیگ‌های پایین‌تر

اعضای هیئت‌ مدیره با در نظر گرفتن مصالح باشگاه و لزوم اقدام سریع برای جلوگیری از وارد آمدن ضربات بیشتر بر پیکره باشگاه، طی جلساتی این مسائل را به آقای علی نظرمحمدی گوشزد کرده بودند، اما ایشان توجهی به این موضوع نکرد تا اینکه اعتراضات هواداران تیم رایکای بابل شدت گرفت و آقای نظرمحمدی نیز مثل همیشه به کسی پاسخگو نبود و استعفای خود را از باشگاه رایکا بابل اعلام کرد.

در پایان لازم می‌دانیم برای آقای نظرمحمدی در مناصب آینده آرزوی موفقیت کنیم و همچنین از هواداران رایکا می‌خواهیم که تمام قد از تنها نماینده استان مازندران در لیگ دسته اول فوتبال کشور حمایت کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.