پنج شنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱

عبداللهی: برای صعود باید شارجه را ببریم

عبداللهی: برای صعود باید شارجه را ببریم

رسول خطیبی در نشست خبری پیش از مسابقه با شارجه امارات در لیگ قهرمانان آسیا شرکت نکرد و حمید عبدالهی دستیارش را به نشست فرستاد.

به گزارش ایران ورزشی، حمید عبداللهی گفت:

به باشگاه شارجه بابت صعود تبریک می‌گویم. در مورد بازی فردا باید بگویم درتمامی مسابقاتی که انجام دادیم تمرکزمان روی تیم خودمان باشد و کار سختی بود زیرا به فاصله هر سه روز یکبار باید بازی کنیم. به بازیکنان در همه گروه ها فشار آمد. فقط فرصت داشتیم که تمرکز روی ریکاوری کنیم. شاید بتوانیم اصلاحات را با کارهای تئوری انجام بدهیم.
وی افزود :

برای هواداران فهمیم و مردم تلاش می‌کنیم و فردا برای صعود به مرحله بعد راهی جز برد نداریم و هم قسم شده‌ایم برنده شویم. به بازیکنان تیم‌مان ایمان کامل داریم. با تمام وجود تلاش کرده‌ایم و بازهم این کار را انجام خواهیم داد. با تمرکز بالا فردا برای برد به میدان می‌رویم تا به مرحله بعدی صعود کنیم با توجه به اتفاقاتی که در گروه‌های دیگر رقم می‌خورد.
مربی تراکتور تصریح کرد:

در بازی اول سه گل زدیم و بعد از اینکه 2 بر صفر جلو بودیم سه گل زدیم ولی توانستیم به بازی برگردیم با تغییراتی که داشتیم. بعد از آن روی کار دفاعی‌مان زوم کردیم تا از دروازه‌مان محافظت کنیم اما در خیلی از بازی‌ها شانس گلزنی داشتیم اما برای بازی فردا با تغییراتی که خواهیم داشت هم می‌خواهیم گل نخوریم و روند دفاعی‌مان را ادامه بدهیم و گل هم بزنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.