جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

رئال مادرید برای تقویت خط دفاعی ژول کونده را به پائو تورس ترجیح می دهد

رئال مادرید برای تقویت خط دفاعی ژول کونده را به پائو تورس ترجیح می دهد

قرارداد سرخیو راموس رو به اتمام است و هنوز خبری از تمدید نیامده و از طرفی دیگر، رافائل واران که تا سال 2022 قرارداد دارد، قصد تمدید ندارد و احتمالاً او هم در تابستان پیش رو با قیمتی مناسب فروخته خواهد شد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از AS، حالا رئال مادرید به دنبال گزینه های خود برای پوشش جای خالی های احتمالی است. انتقال داوید آلابا تقریباً تمام شده است، اما در صورتی که رئال مادرید هر دو مهره اصلی قلب خط دفاعی را از دست بدهد، به دنبال خرید یک بازیکن دیگر هم خواهند بود.

رئال مادرید ژول کونده از سویا را به پائو تورس از ویارئال ترجیح می دهد. هر دو مدافع جوان هستند و استعداد های خود را در لالیگا نشان داده اند، اما سطح عملکرد کونده در سویا برای مادریدی ها متقاعد کننده تر بوده است. این بازیکن 22 ساله فرانسوی، طی 2 سال حضور در سانچز پیسخوان، 84 بازی برای این تیم انجام داده و به نظر می رسد در تیم المپیک فرانسه نیز حضور خواهد داشت. رقم فسخ قرارداد کونده 90 میلیون یورو است، اما نزدیکان او معتقدند که رئال مادرید می تواند با مبلغ کمتری برای خرید او به توافق برسد.

رئال مادرید آمادگی پرداخت 50 الی 60 میلیون یورو به اضافه یک بازیکن مثل خورخه ده فروتوس را خواهد داشت، که در حال حاضر به صورت قرضی در لوانته توپ می زند. مادریدی ها مدافع سویا را به پائو تورس 24 ساله و ملی پوش ترجیح می دهند و معتقد هستند که سریع تر و راحت تر می تواند با تیم هماهنگ شود و جا بیافتد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.