جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱

رضا ترابیان: بازیکنان پرسپولیس انگیزه نداشتند

رضا ترابیان: بازیکنان پرسپولیس انگیزه نداشتند

رضا ترابیان پیشکسوت پرسپولیس درباره شرایط این روزهای سرخپوشان صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، رضا ترابیان در خصوص شکست پرسپولیس مقابل الوحده امارات در لیگ قهرمانان آسیا به میزان گفت:

فکر می کنم یک مقدار انگیزه بازیکنان کم شده بود و بازیکنان انگیزه نداشتند. به هر حال صعود تیم قطعی بود و چنین مسئله هم می‌تواند عادی باشد.
ترابیان ادامه داد:

مسئله دیگر عملکرد خوب الوحده بود. آنها بعد از اینکه به گل رسیدند به بهترین شکل ممکن دفاع کردند و این کار پرسپولیس را سخت کرد. هر چند در این شرایط هم پرسپولیس موقعیت گل داشت. فکر می‌کنم اگر یکی از موقعیت ها گل می‌شد آن وقت میشد به الوحده گل‌های بیشتری هم زد اما این اتفاق رخ نداد.
پیشکسوت پرسپولیس افزود:

در مجموع فکر می کنم در بهترین شرایط ممکن پرسپولیس شکست خورد. مثلاً اگر این باخت در بازی‌های قبلی رخ می‌داد کار برای صعود سخت می‌شد، اما پرسپولیس در شرایطی باخت که صعود قطعی بود. در کل شوک مثبتی به تیم وارد شد و من از این مسئله استقبال می‌کنم.
ترابیان در واکنش به اینکه برخی ها معتقد هستند پرسپولیس باید تمام رقبایش را به راحتی شکست بدهد، تاکید کرد:

من اصلاً این مسئله را قبول ندارم. البته پرسپولیس به خاطر تیمی که دارد و به خاطر عملکردش چنین توقعی ایجاد کرده؛ اما این طور نیست که همه تیم‌ها بیایند و به پرسپولیس ببازند. یک زمانی‌هایی نمی‌شود جلوی اتفاقات فوتبال را گرفت و تیم شکست می‌خورد.
ترابیان ادامه داد:

اینکه توقع داشته باشیم پرسپولیس همیشه بهترین بازی خود را به نمایش بگذارد خوب است؛ اما اینکه توقع داشته باشیم پرسپولیس هیچ وقت نبازد درست نیست. بهترین تیم‌های جهان هم شکست می‌خورند، ما نباید با این رفتار و طرز تفکر‌مان بیخود روی تیم فشار بگذاریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.