چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹

واکنش رادو به انتقادها و مذاکره با مظاهری

واکنش رادو به انتقادها و مذاکره با مظاهری

ناصر قراگزلو/ بوژیدار رادوشویچ، دروازه‌بان پرسپولیس بعد از باخت دربی از عملکرد خودش و تیمش دفاع می‌کند و بعضی اشتباهات را جزو لاینفک بازی فوتبال و هر تیمی می‌داند. رادوشوویچ نتوانست در اولین دربی اش پیروز باشد و در ضربات پنالتی ناکام ماند هر چند که از نظر بعضی از کارشناسان روی گل دوم تا حدودی مقصر بود.

گلر کروات پرسپولیس درگفت و گو با ایران ورزشی توضیح می دهد:«در آن صحنه و بقیه لحظات من و بقیه همه تلاش‌مان را کردیم. فکر می‌کنم خیلی بد کار نکردم و اگر در ضربات پنالتی هم باختیم همه چیز در این ضربات 50-50 است به همین دلیل نباید به‌دنبال مقصر بگردیم. ما چند اشتباه داشتیم و جابه‌جایی‌های اجباری هم به‌دلیل بعضی از مصدومیت‌ها که ناشی از بدشانسی بود به ضرر ما شد. مثلاً مربی ما دفاع چپ تخصصی تیم‌مان را به زمین آورد تا شجاع به جای اصلیش بازگردد، اما متأسفانه نادری آسیب دید و این مسأله دوباره موجب تغییر و عامل بدشانسی تیم ما شد.»

این روزها صحبت از حضور رشید مظاهری و یکی دو دروازه‌بان دیگر مثل حامد لک در پرسپولیس مطرح شده که بار دیگر می تواند آینده ورزشی رادو را تحت تاثیر قرار دهد.واکنش رادو به این شایعات هم جالب است:«مظاهری دروازه‌بان خیلی خوبی است و می‌دانم که او دروازه‌بان ملی‌پوش ایران هم هست، اما فکر می‌کنم در این خصوص فقط سرمربی تیم و باشگاه تصمیم‌گیرنده هستند و من به‌عنوان دروازه‌بانی که چهار سال است در ایران هستم و افتخار سنگربانی دروازه تیم قهرمان ایران را داشتم باز هم سعی می‌کنم وظیفه‌ام را به نحو احسن انجام دهم و با تمام وجود در خدمت تیم محبوبم.»

مشروح گفت و گوی رادوشوویچ را در صفحه 21 امروز ایران ورزشی بخوانید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.