چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

دنی سبایوس: لالیگا را خیلی بیشتر از لیگ برتر دوست دارم

دنی سبایوس: لالیگا را خیلی بیشتر از لیگ برتر دوست دارم

دنی سبایوس سبک بازی خودش را بیشتر از لیگ برتر، با لالیگا سازگار می داند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت گل، سبایوس در تابستان ۲۰۱۹ با قراردادی قرضی از رئال مادرید به آرسنال پیوست و پس از ارائه عملکردی خوب در ورزشگاه امارات، برای یکسال دیگر هم در لندن ماندنی شد. با این حال این بازیکن ۲۴ ساله در فصل ۲۱-۲۰۲۰ چندان خیره کننده ظاهر نشد و حالا به بازگشت به پایتخت اسپانیا فکر می کند.

دوران بدی را سپری کرده ام چون آن ثبات سال قبل را نداشتم. اما طی این ۵-۶ بازی اخیر در سطح خوبی ظاهر شدم. راستش را بخواهید لالیگا را خیلی بیشتر دوست دارم. لیگ برتر کامل تر است ولی سبک بازی من با لالیگا خیلی بیشتر همخوانی دارد. انتقال قرضی دیگری برای هر دو طرف سخت خواهد بود؛ هم برای رئال مادرید و هم خودم.
سبایوس قبل از پیوستن به رئال مادرید در سال ۲۰۱۷، به مدت شش سال در بتیس عضویت داشت و حالا از ایده بازگشت به آنجا استقبال می کند.

در ماه آگوست ۲۵ ساله خواهم شد و حالا وقت این است در جایی که احساس مهم بودن می کنم، ماندنی شوم. این چیزی است که به دنبال آن هستم. من علاقه زیادی به بتیس دارم و خودم هوادار آن تیم هستم. تمامی بازی های بتیس را تماشا می کنم و ضمنا مانوئل پیگیرینی واقعا سرمربی خوبی است و من او را دوست دارم.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.