یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

میکل آرتتا: بازیکنان ما به حمایت هواداران آرسنال نیاز دارند

میکل آرتتا: بازیکنان ما به حمایت هواداران آرسنال نیاز دارند

تیم های آرسنال و ویارئال فردا (پنجشنبه) و در دور رفت مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ اروپا به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فوتبال لندن، میکل آرتتا، سرمربی آرسنال پیش از تقابل با ویارئال راجع به مصدومان تیم خود برای بازی فردا گفت:

همه بازیکنان از جمله اوبامیانگ، لاکازت و تیرنی برای بازی فردا آماده خواهند بود. تیرنی نیاز به جراحی ندارد و این چیزی بود که ما نسبت به آن ترس داشتیم. طی روزهای اخیر، او مانند یک هیولا در تلاش بوده است.
آرتتا راجع به اعتراضات اخیر هواداران آرسنال گفت:

آن ها این حق و آزادی را دارند تا نظرات خود را بیان کنند. اگر قرار باشد من به عنوان یک سرمربی بگویم که خواهان چه چیزی برای تیم خود هستم، مشخصا من خواهان ثبات در تمامی بخش های باشگاه خود خواهم بود زیرا من می دانم که این بهترین چیز برای بازیکنان و عملکرد تیم محسوب می شود. بازیکنان به حمایت هواداران آرسنال نیاز دارند. زمانی که شرایط برای بازگشت هواداران به ورزشگاه ها مهیا شود، من مطمئن هستم که آن ها از ما حمایت خواهند کرد.
آرتتا راجع به مالکان باشگاه آرسنال و عدم رضایت هواداران این تیم از آن ها گفت:

آن ها تعهد و جاه طلبی خود را نسبت به این باشگاه نشان داده اند. همه ما خواستار حضور یک تیم قدرتمند در میدان هستیم. صدای اعتراض هواداران ما در بازی با اورتون شنیده می شد اما پس از آن یک بیانیه کاملا واضح و متعهدانه از سوی مالکان باشگاه منتشر شد. در آن بیانیه، آن ها تعهد و جاه طلبی های خود را نسبت به این باشگاه نشان دادند و فکر می کنم که اکنون تمامی این شک و تردیدها از بین رفته اند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.