شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

مربی فولاد: الوحدات یک موقعیت داشت و موفق به گلزنی شد

مربی فولاد: الوحدات یک موقعیت داشت و موفق به گلزنی شد

مربی فولاد از بازیکنانش تشکر کرد.

ایران ورزشی/یوسو سسما مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در کنفرانس خبری تیمش پس از دیدار مقابل الوحدات اردن در ششمین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:

  در ابتدا به تیم الوحدات این برد را تبریک می‌گویم. آن‌ها نشان دادند که خوب می‌توانند دفاع کنند و البته خیلی خوش‌شانس بودند چون تک موقعیت داشتند و توانستند گلزنی کنند. بعد از گل روش آن‌ها مشخص بود، در بازی اختلال ایجاد می‌کردند تا بازی در جریان نباشد و بتوانند نتیجه را حفظ کنند، در نیمه نخست به هیچ عنوان در سطح خودمان نبودیم و در اینگونه مسابقات حق اشتباه ندارید.
مربی فولاد در ادامه افزود:

پس از آن یازده نفره پشت توپ رفتند و شروع به دفاع کردند که متاسفانه نتوانستیم از موقعیت‌های بی‌شمار خود استفاده کنیم و آن‌ها را تبدیل به گل کنیم.
وی در ادامه در خصوص تجربه این مسابقات نیز گفت:

اکثر بازیکنان ما همچین تجربه‌ای در سطح آسیا نداشتند و این مسابقات برای بازیکنان جوان تجربه‌ خوبی خواهد بود تا رشد کنند. به عنوان مثال مجتبی نجاریان که از محصولات آکادمی باشگاه است یکی از بازیکنان جوان ماست که دو اشتباه در دو دیدار اخیر باعث شد تا دو باخت را متحمل شویم و قطعا این مسابقات برای او و دیگر بازیکنان درس و تجربه خواهد شد تا اینگونه اشتباهات را تکرار نکنند. در پایان باید بگویم بازیکنان ما می‌توانند از این تورنمنت برای ادامه فوتبال شأن درس‌های زیادی بگیرند که من از زحمات‌شان کمال تشکر را دارم که هرچه در توان داشتند را در زمین گذاشتند.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.