سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰

انقلاب در بیانکونری

از احتمال بالای بازگشت فرگوسن گونه الگری تا خروج احتمالی آنیلی و رونالدو

از احتمال بالای بازگشت فرگوسن گونه الگری تا خروج احتمالی آنیلی و رونالدو

ممکن است جوزپه ماروتا و مارچلو لیپی هم همانند الگری به یوونتوس بازگردند.

ایران ورزشی/این احتمال وجود دارد که در پایان فصل 21-2020، تحولات عظیمی در یوونتوس ایجاد شود و ممکن است تمام پست های مدیریتی و البته سرمربی، تغییر کنند. گاتزتا دلو اسپورت، در این خصوص گزارش جامعی تهیه کرده است.

جان الکان، از سهامداران بزرگ شرکت اکسور که مالکیت یوونتوس را دارد، روز گذشته با آندره آ آنیلی، رییس یوونتوس درباره آینده این باشگاه جلسه داشت. آینده خود آنیلی نیز به خاطر ماجرای شکست خورده سوپرلیگ در هاله ای از ابهام است و ممکن است الساندرو نازی، نایب رییس اکسور در پایان سال میلادی، رییس یوونتوس شود.  مارچلو لیپی، سرمربی اسبق یوونتوس یکی از گزینه های پست مدیریت فنی یوونتوس است. برای پست مدیریت ورزشی، احتمال خروج فابیو پاراتیچی از یوونتوس به سبب اتمام قرارداد و البته ماجرای مذاکره با لوییس سوارز بالاست و به نظر نمی رسد که پاول ندود نیز در این باشگاه ماندنی شود. کریستیانو جیونتولی مدیر ناپولی و جوزپه ماروتا مدیر اینتر ممکن است به عنوان مدیر ورزشی یوونتوس منصوب شوند.

در خصوص سرمربی، اخراج آندره آ پیرلو در پایان فصل قطعی به نظر می رسد و ماسیمیلیانو الگری، سرمربی سابق یوونتوس در یک قدمی بازگشت به این باشگاه قرار دارد اما اختیارات الگری، به سبک سرمربیان قدیمی لیگ برتر انگلیس و به نوعی فرگوسن گونه خواهد بود. سرمربیانی چون سرالکس فرگوسن و آرسن ونگر، اختیارات مدیریتی و نقل و انتقالاتی نیز داشتند و الگری نیز می خواهد نقشش در یوونتوس فراتر از یک سرمربی باشد و در نقل و انتقالات بتواند مشارکت مستقیم داشته باشد. آینده کریستیانو رونالدو نیز در یوونتوس در هاله ای از ابهام است. اگر یوونتوس راهی لیگ اروپا شود، او قطعا از این تیم جدا خواهد شد اما ژرژ مندس در هر صورت برای بردن رونالدو از یوونتوس، آماده است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.