دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰

امری: پنالتی آرسنال به خاطر اشتباه داور بود

امری: پنالتی آرسنال به خاطر اشتباه داور بود

مربی ویارئال اگر چه نسبت به ضربه پنالتی آرسنالی ها معترض است اما می گوید هنوز هم می توانند به دور بعد صعود کنند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، شب گذشته ویارئال در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا مقابل آرسنال قرار گرفت گه این دیدار در نهایت با پیروزی دو بر یک زیردریایی های زرد به پایان رسید تا شاگردان امری در دیدار برگشت دست بالا را داشته باشند. با این وجود آرسنال روی یک صحنه مشکوک صاحب یک ضربه پنالتی شد تا به تک گل خود برسد و اونای امری از این اتفاق بسیار عصبانی بود.

مربی ویارئال در پایان بازی با تمجید از تلاش شاگردانش در انتقاد از تصمیم داور در مورد اعلام پنالتی که باعث شد آرسنال گلی حساس در خانه حریف به ثمر برساند و همچنان امید به صعود داشته باشد، گفت:

  شایسته پیروزی بودیم. آن صحنه پنالتی نبود و تصمیم داور برای گرفتن خطا، اشتباهی مهم از سوی تیم داوری و همچنین کمک داور ویدیویی بود. کمک داور ویدیویی باید بتواند در چنین صحنه های واضحی عدالت را برقرار کند.
این مربی اسپانیایی که سه بار با سویا فاتح سوپر لیگ شده است در ادامه صحبت هایش گفت که از شاگردانش انتظار دارد در دیدار برگشت در لندن نیز همین نمایش خوب امشب را تکرار کنند:

شانس هایی برای زدن گل سوم داشتیم و می خواستیم به گل هم برسیم. در لندن هم با همین برنامه به میدان خواهیم رفت. می خواهیم بازی را کنترل کنیم و شخصیتمان را نشان دهیم. در بازی امشب برنامه مان این بود که به پیروزی برسیم و در نهایت هم موفق شدیم. با این پیروزی می توانیم در دیدار برگشت کار راحت تری داشته باشیم. باید در لندن هم یک گل بزنیم.
با توجه به قانون گل زده در خانه حریف، آرسنال برای صعود به دور بعد تنها به یک گل در لندن نیاز دارد. با توجه به سابقه حضور امری در آرسنال دیدار برگشت در خانه توپچی ها برای مربی فعلی ویارئال بسیار حساس و حیاتی خواهد بود

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.