یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰

کسی که در منچستریونایتدحضور دارد باید بلند پرواز باشد

لوئیس فن خال: نیمار، مانه، لواندوفسکی و راموس را برای منچستریونایتد می خواستم

لوئیس فن خال: نیمار، مانه، لواندوفسکی و راموس را برای منچستریونایتد می خواستم

لوئیس فن خال می گوید در دوران حضور روی نیمکت منچستریونایتد تلاش کرد نیمار، ریاض محرز، سادیو مانه و روبرت لواندوفسکی را به این تیم منتقل کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت گل، فن خال در سال ۲۰۱۴ با جاه طلبی فراوانی هدایت منچستریونایتد را بر عهده گرفت و با وجود این که مدیران منچستریونایتد بازیکنان مطرحی همچون رادامل فالکائو، آنخل دی ماریا و باستین شواین اشتایگر را جذب کردند، در طول این همکاری نتوانستند رضایت کامل او را جلب کنند. فن خال در مصاحبه جدیدش با FFT از ۱۰ بازیکنی یاد کرد که او آن ها را برای منچستریونایتد می خواست.

من روبرت لواندوفسکی را می خواستم ولی وقتی دیدم جذب کردن او دشوار است، برای به خدمت گرفتن گونزالو هیگواین تلاش کردم. حتی قبل از ورود به باشگاه، با مدیران در مورد نیمار صحبت کردم. اگر در یونایتد حضور دارید، پس باید بلند پرواز باشید. او از نظر فروش پیراهن ها هم برای باشگاه جذاب بود و من هم دنبال وینگرهایی سریع بودم؛ به همین دلیل برای جذب سادیو مانه و ریاض محرز هم تلاش کردم.
فن خال افزود: 

توماس مولر هم در لیست من قرار داشت و من برای هافبک میانی، انگولو کانته را می خواستم. حتی برای خریدن جیمز میلنر که در همان دوران هم سن و سال بالایی داشت اما می توانست در پست های متعددی بازی کند و قدرت رهبری هم داشت، تلاش کردم. از آنجایی که مدافعان ما در بازیسازی از عقب زمین خیلی قوی نبودند، برای خط دفاعی سرخیو راموس و متس هوملس را می خواستم. این ها اهداف اصلی من بودند ولی ما نتوانستیم هیچ یک از آن ها را به خدمت بگیریم. دلیلش را نمی دانم چون به عنوان یک سرمربی، هیچ نقشی در جریان مذاکرات نداشتم. پس از جدایی من از منچستریونایتد، بازیکنانی چون محرز و کانته به منچسترسیتی و چلسی رفتند و این در حالی بود که یونایتد نتوانست آن ها را به خدمت بگیرد. این در نظر من خیلی عجیب بود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.