یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

سناریو از پیش تعیین شده برای حذف السد!

سناریو از پیش تعیین شده برای حذف السد!

پس از جنجال بازی السد و النصر که باعث شد نماینده قطری از رسیدن به مرحله حذفی لیگ قهرمانان بازبماند، رسانه قطری بار دیگر به اوضاع داوری در آسیا به AFC حمله و انتقاد کرد.

به گزارش ایران ورزشی، پنجشنبه شب دیدار السد قطر و النصر عربستان در چارچوب هفته پایانی لیگ قهرمانان آسیا در حالی برگزار شد که به جنجالی ترین دیدار این فصل رقابت‌ های آسیایی نام گرفت. در این مسابقه النصر با نتیجه 2 بر یک از سد شاگردان ژاوی گذشت و باعث شد تا السد برای اولین بار در طول سالیان اخیرا از رسیدن به مرحله حذفی باز بماند.

در این مسابقه داور سوری برای تیم ژاوی یک آفساید عجیب را به ثبت رساند و به گفته رسانه‌ ها در گرفتن یک پنالتی نیز کوتاهی کرد. صحنه آفساید بازی النصر و السد به یکی از صحنه‌های معروف هفته ششم لیگ قهرمانان نام گرفت و سر و صدای زیادی به پا کرد. روز گذشته الشرق قطر داوری بازی النصر و السد را یک رسوایی بزرگ برای AFC خواند و حذف نماینده قطری را کار دست های پشت پرده دانست.

امروز نیز استاد دوحه قطر در گزارشی نوشت که چرا داور سوری یعنی مسعود طفیلیه که در طول لیگ قهرمانان آسیا 3 بار قضاوت کرده باید 2 بار قضاوت بازی‌های السد را برعهده گیرد.

این رسانه قطری نوشت که تکرار نام‌ها تنها به این داور سوری منتج نشده و کمک داورهای دیدار النصر و السد نیز بارها برای نماینده قطری قضاوت کردند.

استاد دوحه نوشت که کمک داور دوم مسابقه یعنی عباس غلام 5 مسابقه را به عنوان کمک داور در این رقابت قضاوت کرده که 3 مسابقه آن برای السد قطر بوده است.

این رسانه قطری نوشت که علی محمود شعبان نیز که در بازی فولاد مورد انتقادات شدید قرار گرفت به عنوان داور چهارم دیدار النصر و السد نام گرفت.

استاد دوحه نوشت: سوال ما این است که این همه اصرار برای تکرار نام‌ ها به طوری خاص در این مسابقه چه بوده است؟

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.