سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

آرزوی دست‌یافتنی قرمزها

آرزوی دست‌یافتنی قرمزها
مازیار گیلکان
مازیار گیلکان خبرنگار

ایران ورزشی:  یحیی گل‌محمدی مسیری را با پرسپولیس طی می‌کند که برایش جایگاهی فوق‌العاده در این باشگاه ساخته می‌شود. این جایگاه کمتر برای مربیان فراهم می‌شود اما گل‌محمدی هم خود مربی مسلطی بر کارش است و هم پرسپولیس را با نیروی انسانی فوق‌العاده‌ای در اختیار دارد.

او پس از صدرنشینی پرسپولیس از هدفش حرف زده، هدفی که تا امروز به آن رسیده است: «هدف اول ما وقتی بازی‌ها شروع شد همین صدرنشینی بود. به حریف بعدی‌‌مان زیاد فکر نمی‌کنیم و تیمی که می‌خواهد به فینال آسیا برسد باید با تیم‌های قدرتمندی روبه‌رو شود. این مسأله را باید بپذیریم و هر تیمی که مقابل ما بازی خواهد کرد، کار سختی خواهد داشت. ما به دورهای بعد فکر می‌کنیم و انشاءالله این روند را ادامه می‌دهیم

گل‌محمدی یکی پس از دیگری هدف‌ها را فتح می‌کند و این می‌تواند از او چهره ویژه‌ای در باشگاه پرسپولیس بسازد.

صعود مقتدرانه قرمزها و رکورد صعود با ۱۵ امتیاز در این باشگاه از قدرت بیشتری نسبت به ادوار قبل خبر می‌دهد. فراموش نکنیم که پرسپولیس به مناسبت حضورش در دو فینال اخیر لیگ قهرمانان آسیا، به تیم صاحب تجربه‌ای تبدیل شده و یکی از امیدهای اصلی در فوتبال آسیا برای قهرمانی است.

پرسپولیس را می‌تواند دارای قابلیت دسترسی به اهداف بزرگش دید و این قابلیت یک‌شبه به دست نیامده است.

پرسپولیس برای اینکه تیمی تیغ‌دار در آسیا باشد، تمام سالیان اخیر را با موفقیت‌های پی در پی در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا سپری کرده و این یعنی یک سرمایه‌گذاری بزرگ برای رسیدن به اولین قهرمانی تاریخ این باشگاه در آسیا، همان آرزویی که برای این باشگاه دور از دسترس نیست.

یحیی گل‌محمدی حالا جایگاهی در پرسپولیس دارد که می‌تواند فرمانده این پروژه تاریخی برای قرمزها باشد.

تماشایی است که پرسپولیس در این پروژه بدرخشد و جام را به خانه بیاورد و این ممکن نیست جز از این مسیر که پرسپولیس نیروی انسانی خود را حفظ کند و البته به تقویت تیم نیز فکر شود.

باشگاه پرسپولیس یک مسئولیت مهم در این راه دارد، اینکه بتواند سرمایه‌هایش را حفظ کند و تیمش دچار کمترین تغییرات برای دستیابی به اهدافش باشد.

فراموش نکنیم که پرسپولیس به مناسبت حضورش در دو فینال اخیر لیگ قهرمانان آسیا، به تیم صاحب تجربه‌ای تبدیل شده و یکی از امیدهای اصلی در فوتبال آسیا برای قهرمانی است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.