شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

میکل آرتتا: بازی سختی با نیوکاسل در انتظار آرسنال است

میکل آرتتا: بازی سختی با نیوکاسل در انتظار آرسنال است

آرسنال در چارچوب هفته سی و چهارم لیگ برتر انگلیس، باید به مصاف نیوکاسل برود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه آرسنال، میکل آرتتا قبل از بازی آرسنال برابر نیوکاسل به سوالات مختلف پاسخ داد.

بازی با ویارئال:

مشخصا این نتیجه ای نبود که می خواستیم اما توانستیم به گل برسیم. در نیمه نهایی به هر حال باید یکی از بازی ها را حداقل پیروز شوید. سرنوشت بازی با ویارئال دست خودمان است و شانس بزرگی داریم تا در ورزشگاه خود به فینال برسیم.
تغییر در ترکیب برای بازی با نیوکاسل:

باید دقایق بازی بازیکنان را مدیریت کنیم و ببینیم که کدام بازیکنان برای بازی با نیوکاسل آماده هستند تا در ترکیب اصلی تیم قرار بگیرند.
انتظار از نیوکاسل:

نیوکاسل تیم بسیار سازمان یافته ای است که با توجه به جایگاهی که در آن قرار دارند، قطعا برای پیروزی مقابل ما به میدان می آیند. نیوکاسل اخیرا بسیار بهتر کار کرده و بازی سختی مقابل آن ها در انتظار ما است.
شرایط ما در لیگ برتر انگلیس به شکلی است که سرنوشت ما دیگر دست خودمان نیست
آیا می توان در لیگ برتر انگلیس فاصله را کم کرد یا تمرکز تیم روی لیگ اروپا است؟

شرایط ما در لیگ برتر انگلیس به شکلی است که سرنوشت ما دیگر دست خودمان نیست و تیم های زیادی جلوتر از ما قرار دارند و تنها می توانیم روی بازی ها و نحوه عملکردمان تمرکز کنیم. این را هم می دانیم که بازی با ویارئال در نیمه نهایی لیگ اروپا، حساسیت زیادی برای این فصل ما دارد.
پیر امریک اوبامیانگ:

او زیاد تمرین نکرده است. اوبامیانگ در شرایطی قرار ندارد که بتواند بازی را از ابتدا شروع کند. برای بازی با ویارئال به هر شکلی که شده به او دقایقی بازی دادیم که اتفاق خوبی بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.