سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

پائولو مالدینی: تمدید قرارداد بازیکنان؟ ابتدا باید به اهداف مان در این فصل دست پیدا کنیم

پائولو مالدینی: تمدید قرارداد بازیکنان؟ ابتدا باید به اهداف مان در این فصل دست پیدا کنیم

پائولو مالدینی صحبت در مورد تمدید قرارداد بازیکنان میلان را به پایان فصل موکول کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فوتبال ایتالیا، پائولو مالدینی، مدیر فنی میلان عملکرد کلی این تیم را طی 14 ماه اخیر خوب می داند و معتقد است اگر انتقادی هم به میلان وارد است، ناشی از نتایج ضعیف اخیر این تیم است. مالدینی در مصاحبه خود همچنین از صحبت در مورد تمدید قرارداد بازیکنانی که ماه های پایانی قراردادشان (دوناروما و چالهان اوعلو) را می گذارنند، خودداری کرد.

انتقادات به میلان
انتقاد ها تنها ناشی از نتایج اخیر ما هستند. اما خب این را هم می دانیم که روزهای سختی فرا خواهند رسید، سخت تر از روزهایی که در این 14 ماه داشته ایم؛ باید آن روز ها را در روزهای خوب مان به یاد داشته باشیم. تیم بسیار خوب کار می کند و حالا آماده است تا به پاداش تلاشی که طی این فصل انجام داده، برسد.
غیبت زلاتان در بازی های گذشته
بازیکنی مانند او (زلاتان ابراهیموویچ) بیشتر از مهاجمان جوان مصدوم می شود اما با توجه تاثیری که او در زمین با گل هایش دارد و تاثیرش در خارج از زمین با شخصیتی که به نمایش می گذارد، طبیعی است که جای خالی اش در تیم حس شود.
تمدید قرارداد 
تمدید قراردادها؟ در حال حاضر، مسائل مربوط به آینده اولویت اول ما نیستند. پیش از هر چیزی باید به پایان فصل برسیم و اهداف مان را کسب کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.