شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

دایوت اوپامکانو: از خارج از آلمان پیشنهاداتی داشتم اما می خواستم در بوندسلیگا بمانم

دایوت اوپامکانو: از خارج از آلمان پیشنهاداتی داشتم اما می خواستم در بوندسلیگا بمانم

دایوت اوپامکانو، فصل بعد هم زیر نظر یولیان ناگلزمن کار خواهد کرد، این بار اما به عنوان بازیکن بایرن مونیخ.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از Sportbuzzer، دایوت اوپامکانو با نمایش های خوبی که در پیراهن لایپزیش به نمایش گذاشت، چشم بسیاری از تیم های بزرگ اروپا را به سمت خود خیره کرد و در نهایت این بایرن مونیخ بود که توانست او را به خدمت بگیرد. اوپامکانو که فصل آینده را تحت هدایت یولیان ناگلزمن در آلیانتس آرنا سپری خواهد کرد، در مصاحبه جدیدش در مورد مسائل مختلفی صحبت کرده است:

دوست داشتم در آلمان بمانم
پیشنهاداتی از خارج از آلمان داشتم اما تقریبا به سرعت مطمئن شدم که می خواهم در بوندسلیگا بمانم. از شرایط اینجا، سطح بازی ها، هواداران و استادیوم ها خوشم می آید. وقتی بایرن مونیخ با شما تماس می گیرد، به خودتان می بالید، یعنی دیگر بهتر از این نمی شود!
لواندوفسکی جوانمرد است
لواندوفسکی؟ او همه چیز تمام است و هر کاری از دستش برمی آید. لوا قوی و مقاوم است، همچنین به هیچ وجه ناجوانمردانه بازی نمی کند. از او هیچ وقت ضربه زدن با آرنج و چنین کارهایی ندیده ایم.
همکاری دوباره با ناگلزمن
ناگلزمن؟ یک سرمربی فوق العاده. خوشحالم که بازهم با هم همکاری خواهیم کرد؛ اما هنوز به فکر فصل بعد نیستیم و تمرکزمان روی فصل جاری است. می خواهیم در مصاف با دورتموند برنده باشیم و جام دی اف بی پوکال را بالای سر ببریم. همچنین قصد داریم بهترین عملکرد باشگاه از فصل 2016/17 را اجرا کنیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.