یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

گرت بیل: در حال بازی به سبک تاتنهام هستیم

گرت بیل: در حال بازی به سبک تاتنهام هستیم

بازیکن ولزی باشگاه تاتنهام می گوید این روزها خوشحال است و به همین خاطر نمایش خوبی دارد.

به گزارش ایرانن ورزشی و به نقل از دیلی میل، گرت بیل در دیدار روز گذشته تاتنهام درخشش زیادی داشت و توانست در جریان برد تیمش مقابل شفیلدیونایتد هت تریک کند. نمایش بیل به قدری خوب بود که می توان آن را بهترین بازی او از زمان بازگشت به تاتنهام نامید. تاتنهام در این بازی ترکیب تهاجمی داشت و نمایشی متفاوت از دوران مورینیو ارائه کرد. بیل در پایان بازی در مورد تاکتیک جدید تیم گفت:

امروز خیلی جلوتر بازی کردیم و به دروازه حریف نزدیک تر بودیم و با این کار می توانید بیشتر گلزنی کنید. در چند هفته اخیر روی این موضوع کار کرده بودیم و مشخصا یک شبه اتفاق نیافتاد اما به نظرم در حال برداشتنی قدمی صحیح رو به جلو هستیم. داریم به سبک تاتنهام بازی می کنیم.
بیل در دوران مورینیو به ندرت و به تناوب در ترکیب تاتنهام به میدان می رفت اما با رفتن او، بیل به طور فیکس در ترکیب تیم لندنی بازی کرد. او در این باره گفت:

حس خوبی دارم. همان طور که قبلا گفتم، فقط به این نیاز داشتم که در چند بازی به میدان بروم و حالا این اتفاق دارد می افتد. خوشحال هستم و وقتی خوشحال باشم معمولا نمایش خوبی دارم. از همان شروع مسابقه خوب بازی کردیم. توانستیم به خوبی پرس کنیم، توپ را نگه داریم و فوتبال خوبی به نمایش بگذاریم. بردن توپ به خانه بعد از هت تریک همیشه حس خوبی است. وقتی شانس پیدا می کنید باید از آن استفاده کنید و امشب چندین شانس برای گلزنی داشتم. پیروزی همه را خوشحال می کند و به تیم روحیه برد می دهد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.