شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

لوکاکو: کارم اینجا تمام نمی شود

لوکاکو: کارم اینجا تمام نمی شود

مهاجم بلژیکی باشگاه اینتر می گوید به قهرمانی با اینتر قانع نیست و حالا موفقیت در جام ملت های پیش رو را هدف گرفته است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، اینتر میلان بعد از یک دهه توانست قهرمانی مجدد در سری آ را تجربه کند و بخش اعظم این قهرمانی به لطف گلزنی های روملو لوکاکو مهاجم بلژیکی این تیم بود. حال این مهاجم بعد از قهرمانی نراتزوری این مهاجم در گفتگویی اعلام کرده است که نمی خواهد موفقیت هایش را به قهرمانی با اینتر محدود کند و حالا مسابقات یورو را هدف قرار داده است. او در این باره گفت:

واقعا امیدوارم سایر بازیکنان تیم ملی بلژیک هم بتوانند امسال به قهرمانی برسند. کورتوا، ادن و تورگان، ویتسل، دی بروین و... اتفاق خوبی خواهد بود اگر بازیکنان با روحیه بالا به تیم ملی بیایند و سپس همه ما بتوانیم در کنار هم جلو برویم. قهرمانی در سطح باشگاهی به شما تجربه ای می دهد که باعث می شود در مسابقات به شکل بهتری ظاهر شوید. روحیه ای کشنده پیدا خواهید کرد و این چیزی است که در طول دوران بازی ام اندکی آن را از دست داده بودم.
مهاجم 27 ساله پیش از این به همراه آندرلخت قهرمانی در لیگ بلژیک را تجربه کند و با چلسی نیز جام قهرمانی جام حذفی را بالای سر برده بود. او اعتراف می کند که بارها تسلیم شده است و نیاز داشته که طرز تفکرش تغییر کند. او در این باره کفت:

در طول دوران حرفه ای بارها تسلیم شدم ولی بعد به خودم گفتم دیگر بس است. دیگر خسته شده ام. حالا 27 سال دارم و وقت تغییر رسیده است ولی کار من اینجا تمام نمی شود. به خاطر قهرمانی خوشحالم اما حالا هدفم مسابقات یورو است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.